Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Move Festival 2007 - TIED & TICKLED TRIO (D) + LESNÍ ZVĚŘ (CZ)

2007-09-27 23:57

Tied & Tickled Trio (de) + Lesní zvěř (cz)
středa 24.10. 19:30
ceny: K stání: předprodej: 190,- / v den konání akce: 240,- Kč
-----------------------------------------------------------------------------------

Tied & Tickled Trio přiváží Goethe-Institut Prag ve spolupráci s Palácem Akropolis, Francouzským Insitutem v Praze a Hlavním městem Praha.
Koncert se uskuteční v rámci Move Festival 2007 a projektů Paris-Prague-Berlin a EuroConnections.

Elektro-jazz-dubový projekt členů The Notwist, Lali Puna a Ms. John Soda poprvé v Praze!

Kolektiv Tied & Tickled Trio, vzniknuvší již v roce 1994, tvoří proměnlivá sestava hudebníků, kterých počet navzdory názvu daleko přesahuje tři. Srdcem sestavy jsou sourozenecké duo Markus Acher (Lali Puna, The Notwist) a Micha Acher (Ms. John Soda, The Notwist) společně s Christophem Brandnerem (Lali Puna) a Carlem Oesterheltem (F.S.K., Ms. John Soda), ke kterým se příležitostně přidávají další studioví i koncertní členové. Hudebně se T+TT hlásí k odkazu jazzových hrdinů jako John Coltrane, Herbie Hancock nebo Miles Davis, čerpá ovšem také z indie-elektronického zvuku svých domovských kapel, takže výslednou „post-jazz“ fúzí bývají často bývají přirovnáváni k americkým Tortoise.

S vydáním své již páté desky „Aelita“, nazvané podle němého ruského sci-fi filmu z roku 1922, se kolektiv ve své rozšířené koncertní sestavě konečně představí také pražskému publiku.

Přečtěte si více o T+TT:
http://www.tiedandtickledtrio.com/
http://www.myspace.com/tiedandtickledtrio
http://musicserver.cz/clanek/19173/Krehky-spolecnik-z-Bavorska/
-----------------------------------------------------------------------------------------

www.lesnizver.cz

www.myspace.com/lesnizver

Lesní zvěř – hlava i nohy! 
Lesní  zvěř  je  netradiční  hudební  uskupení,  ve  kterém  se  sešly  bicí (Martin Čech),  hammond-piano-synth  (Jiří Hradil),   zpěv  a  zvuky  (Miloš Rejsek)  a  trubka  (Marek Steyer).
 
Lesní zvěř propojuje živý akustický drum'n'bass s jazzem a psychedelií.  Jde o energickou hudbu, která jde přes hlavu  hudební historii, která bere ze sebe to nejsyrovější a překračuje se. Zpěv, smyčky živých nástrojů, trubka a bicí vystupují  vůči klávesám jako rovnocenní partneři - slova a melodie mají stejnou váhu jako hudební plocha, rytmus je povýšen na  meditační dálnici přes pocitové a pulzující zvukové krajiny. V současné době skupina realizuje ve spolupráci producentem  Dušanem Neuwerthem své debutové album. Lesní zvěř je plachá, ale vydat se jí na stopu může být dobrodružný zážitek.    
Debutové album naplánované na rok 2007 v současné době produkuje Dušan Neuwerth, který spolupracoval mj.  s kapelami Extasy of St. Theresa a Tatabojs. 

VSTUPENKY NA FESTIVALOVÝ PROGRAM V PALÁCI AKROPOLIS LZE ZAKOUPIT V KAVÁRNĚ PALÁCE AKROPOLIS A SÍTÍCH TICKETPRO !
   

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>