Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Model hobby 2008

2007-08-12 20:25

17. mezinárodní modelářská výstava.

Základní informace:
Termín konání: 2.-5.10. 2008
Místo konání: Pražský veletržní areál PVA Letňany, Beranových 667, 199 00 Praha 9
Haly:
H2 a H6 - Model Hobby 2008 - 17. Modelářský a hobby veletrh
H3 a H4 - Itea 2008 - 20. Veletrh hraček, her a potřeb pro děti

Charakter: prodejně-kontraktační akce


Provoz veletrhu:
2., 3. a 4. října 2008: 10:00-18:00
5. října 2008: 10:00-16:00

Vstupné:
Základní Kč
Děti od 6 let (do 120 cm) Kč
Děti do 6 let Kč
ZTP-P zdarma
Parkovné u areálu 100 Kč

Nejen pro návštěvníky veletrhu je připraven bohatý doprovodný program, který vyhoví zameření každého modeláře.
Letadla a vrtulníky
Na letové ploše v hale číslo 6 budou létat RC modely letadel a vrtulníků. Můžete se těšit na ukázky pilotování slow flyerů, akrobatických speciálů či historických noblesních letounů. Dále také na ukázky profesionální pilotáže vrtulníků, například let vrtulí k zemi.
Návštěvníci se mohou těšit i na 2. ročník Model Air Race, neboli závody halových speciálů mezi pylony. K vidění tak budou časovky okolo dvou pylonů, závod „zručnosti“ okolo a mezi pylony. Divácky populární je pak aeromuzikál, kdy letadla létají sestavy na zvolenou muziku.
Letovou plochu také využijí výrobci a prodejci k předvádění svých modelů. Nevíte, který model letadla či vrtulníku zakoupit, pak právě vám je určena komentovaná prezentace.
Potřetí a ne naposledy jsme pro vás připravili unikátní výstavu obřích RC modelů letadel, jejichž rozpětí je mnohdy větší než 10 metrů. Modely jsou poskytnuty soukromými vlastníky a tak je to téměř jediná možnost, jak tyto skvosty oblohy vidět pohromadě.
Auta
Pro modely RC aut bude připravena závodní dráha, kde se budou konat ukázky jízdy nejen se sériovými modely aut, ale také s auty se speciálním tuningem. I na této ploše budete mít možnost shlédnout modely aut prodejců a výrobců, kteří se veletrhu Model Hobby zúčastní – od silničních modelů aut, přes off-roady, až k dnes oblíbeným monster truckům.
Na trati se bude opět konat poslední závod sezóny v driftu. Neuvěřitelná show, kdy auta projíždějí zvolenou trasu smykem. Více informací na www.rcdrift.cz .
Kategorie dráhových aut, neboli SRC aut, bude také zastoupena. Návštěvník si může vyzkoušet jízdu na profesionální dráze o délce 40 m nebo na menších autodráhách přímo na stáncích vystavovatelů.
Trucky
I letos budou kluby RC Truck Hradec Králové a RC Truck Brno předvádět své modely radiem řízených modelů trucků, stavební techniky a vojenské techniky. Pro letošní rok je připravena novinka – funkční modely nákladního jeřábu!
Lodě
Pro RC modely lodí bude opět připraven bazén, kde se budou předvádět modely od prodejců a výrobců, dále závody v Tug Towingu, neboli v umu remorkérů pohnout tankerem, a také budou připraveny zajímavé soutěže pro návštěvníky. Ani letos neopomeneme RC modely plachetnic.
Plastikové kity
5. ročník soutěže stavitelů plastikových modelů, který pořádá modelářský klub MK Černošice, bude zahrnovat i workshop stavby modelů a výstavu již hotových kitů.expo.model-hobby.cz - 17. modelářský a hobby veletrh MODEL HOBBY 2008, Praha, PVA Letňany, pořádá: Dart, spol. s r.o., Jeseniova 33, 130 00 Praha 3 | webdesign

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>