Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MILUJ MĚ - Bergmann UPDATE

2008-11-29 22:52

Stage Code , TABLE , hosté uvádí:

MILUJ MĚ - Bergmann UPDATE
work in progress

Prezentace scénického materiálu, směřující k realizaci celovečerního představení v příští sezóně. Sociodramatický kabaret inspirovaný vlastními zkušenostmi autorů a filmy I.Bergmanna.

Co se stane s láskou, když přežije první vlny zamilovanosti? Až poznáme partnera do nečekaných podrobností? Co se změní příchodem děti, rodiny, vlastním stárnutím? Co získáme a co ztratíme tím, že jsme spolu? Když si slíbíme, že budeme stát při sobě v dobrém i ve zlém, je tady potom alespoň jeden svědek, co dobře ví, jak jsme žili a co jsme spolu prožili.

Jde o další krok divadelní formace STAGE CODE ve tvorbě představení s genderovou tématikou (v Alfredu byly uvedeny mj. projekty S tebou navždy nebo Test.Ost.Er.On – hlas druhé strany). Tentokrát dojde ke vzajemné konfrontaci žen a mužů přímo na scéně. Volně navazující epizody o partnerství využivají prvky performance typické pro tvorbu STAGE CODE – silné obrazy, prvky pohybového divadla, kabaretu, živá hudba TABLE, autentické texty a osobní výpovědi tvůrců.

dramaturgie a finální režie: Viktorie Čermáková
performeři a spolutvůrci: Philipp Schenker, Daniela Voráčková, Michal Pěchouček, Alena Štréblová, Eva Hromníková
produkce: SPREAD O.S.
video: Marketa Ekrt Válková
živá hudba: TABLE

STAGE CODE založili v Praze v roce 1999 Daniela Voráčková a Philipp Schenker. Ve spolupráci s různými českými a zahraničními umělci vytváří divadelní projekty, ve kterých se prolínají divadelní žánry a techniky (pohybové a vizuální divadlo, object-theatre, site-specific, kabaret, pouliční divadlo). Jejich projekty byly uvedeny také v Německu, Rakousku, bývalé Jugoslávii, Holandsku, Polsku, Ukrajině a USA.

podpořili: Ministerstvo kultury ČR, SPREAD o.s. a Motus o.s. – produkce divadla ALFREDVEDVOŘE

Činnost divadelní formace STAGE CODE je v roce 2008 podpořena Ministerstvem kultury České republiky.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>