Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MILO /CZ + GRAPE /CZ

2007-06-11 19:42

MILO /CZ + GRAPE /CZ

Milo

Vaše oblíbená hudební skupina. Divoká jízda, která vás zvedne ze židlí. Čtyři malá písmena na podiu reprezentují pět hráčů vyznávajících jednoduchou filosofii - od začátku do konce vyplnit prostor přímočarou hudební smrští.Vaše oblíbená skupina hraje a zpívá vlastní skladby v českém i anglickém jazyce.

Www: http://www.milo.cz

Bez laskavého svolení anonymního autora s přezdívkou Šáfí zde přepisujeme komentář k prvnímu vystoupení kapely v PopoCafepetl Music Clubu zde:

"Včerejší koncert naší oblíbené hudební kapely se skutečně zdařil. Skvělý zpěv Fredieho (podoben tomu z Queen), nekompromisní souboj elektrické kytary a kláves v podání skvělého pianisty opojeného bakchantickým vírem, jako kulomet rytmického bubeníka a Másího úderné a udávající tón basy mě opravdu nesmírně zahřál na duši - a o to přeci jde, ne?Chvílemi jako Dan Bárta, Monkey Business a začátek skladby (nevím jak se jmenovala), kde si Fredie sedá na rotoped měla jasný sound Pink Floydů. Prostě bomba, navíc na každém muzikantovi byla vidět chuť, radost a hravost. Velmi sympatický nekonvenční projev a hlavně velmi profesionální!!!

Grape -www.myspace.com/grapecz

GRAPE - "rhythm & groove"

Minimalistické pojetí vlastních skladeb inspirovaných r'n'b, funkem, reggae, soulem, trip-hopem, blues a elektronikou... Autentické živé podání, energický groove, syrová kytara a podmanivý hlas zpěvačky. GRAPE tak bez nadsázky vytváří nový hudební žánr, který Vás zasáhne na tom nejcitlivějším místě.

Pavel Novák - basa

Hanka Říhová - zpěv

Marcel Flemr - kytara

Marian Petržela - bicí

"S vášní se nalaďte na bod G. Jemně vplujte a nechte se unášet lahodnou chutí našich bobulek. S citem rozkružte pánev, nebojte se roztodivných libozvuků a ukojte tak alespoň na chvíli svůj nenasytný chtíč...V roztouženém očekávání a vzrušující hudební poloze Vás láká hebké a voňavé hudební seskupení GRAPE."

http://www.grapesite.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>