Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

MECCAMIX HED KANDI EDITION 27.4.

2007-06-11 19:42

Fri 27/04 MECCAMIX - HED KANDI EDITION

Meccamix vám pravidelně každý měsíc představuje to nejzajímavější z londýnské taneční scény a ani v dubnu tomu nebude jinak. Tentokrát premiérově v ČR zahraje DJ LUKE NEVILLE. Tento Angličan reprezentuje světově proslulou značku a vydavatelství HED KANDI, které zná celý svět podle půvabných animovaných dívek na obalech jejich CD. Luke byl také pět let hlavou CAFÉ DEL MAR, šéfoval prestižnímu vydavatelství Manifesto Records a v současnosti pracuje pro vydavatelství Ministry of Sound, Positiva a Hed Kandi. Jako rezidentní DJ hraje Luke každý měsíc pravidelně právě pro Ministry of Sound a Hed Kandi. Můžete ho však slyšet v dalších světoznámých klubech jako Turnmills v Londýně, Cream v Liverpoolu, Gatecrasher v Sheffieldu, v klubu Pacha v Londýně i Pacha na Ibize, dále pak na Manumission, v El Divinu a Amnesii na Ibize. Luke také pracuje pro nejznámější taneční radio na světě - prestižní BBC Radio 1 “Live from Ibiza” a BBC Radio 1 Essential Mix. Z českých DJů vás již tradičně pobaví DJ JOHN CULTER a mladý talent DJ MARTY CROW. Druhé pódium bude již tradičně patřit projektu SELECTRO ( selective a electro ), který reprezentují DJs BON FINIX a SCAR COKE. Projekt Selectro hudebně představuje pomalejší house s prvky electra a minimalu. Vašim očím budou lahodit půvabné IBIZA DIVA tanečnice, originální Meccamix dekorace, videoprojekce a speciální světelná show.

WARM-UP PARTY PŘÍMO V MECCE SE VŠEMI DRINKY ZA 50 (20.00 – 23.00) WARM-UP PARTY V DOWNTOWN CAFÉ (Újezd 19, 20.00 - 24.00) OFICIÁLNÍ AFTER PARTY V KLUBU LE CLAN ( Balbínova 23 ) VOLNÉ VSTUPY, POZVÁNKY a GUEST LIST PLATÍ POUZE DO PŮLNOCI

VSTUP: 290,- a VIP : 490,- / začátek 20:00 / PŘEDPRODEJ 250,-Kč: www.mecca.cz, www.ticketstream.cz a www.ticketpro.cz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Profil - Luke Neville

Lukovy houseové sety jsou, narozdíl od ostatních DJs, naprosto výjimečné svou univerzálností. Kdysi byl proslavený jako významný traceový DJ, jenomže všechno se změnilo během uplynulých dvou let, které doslova strávil na plážích v Austrálii, kde hrál při západu slunce ve svém baru na pláži vše od sexy disca přes disco house až po twisted funk.

Tento Angličan však hlavně reprezentuje světově proslulou značku a vydavatelství Hed Kandi, které zná celý svět podle půvabných animovaných dívek na obalech jejich CD. Luke byl také pět let hlavou Café del Mar, šéfoval prestižnímu vydavatelství Manifesto Records a v současnosti pracuje pro vydavatelství Ministry of Sound, Positiva a Hed Kandi. V době, kdy u Manifesto Records zodpovídal třeba za takové umělce jako Todd Terry, David Morales či Josh Wink, se prodalo jejich alb přes 5 miliónů kusů po celém světě! Jako rezidentní DJ hraje Luke každý měsíc pravidelně právě pro Ministry of Sound a Hed Kandi. Můžete ho však slyšet v dalších světoznámých klubech jako Turnmills v Londýně, Cream v Liverpoolu, Gatecrasher v Sheffieldu, v klubu Pacha v Londýně i Pacha na Ibize, dále pak na Manumission, v El Divinu a Amnesii na Ibize. Luke také pracuje pro nejznámější taneční radio na světě - prestižní BBC Radio 1 “Live from Ibiza” a BBC Radio 1 Essential Mix.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>