Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Filmy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DNY EVROPSKÉHO FILMU - Manželka z půjčovny (2)

2007-06-11 19:42

Francie

2006 / Eric Lartigau

Délka:90 minut

francouzská verze s anglickými titulky

hrají: Alain Chabat, Charlotte Gainsbourg, Bernadette Lafont

Český překlad do sluchátek

Pro třiačtyřicetiletého Luise, který se živí vymýšlením parfémů, je život procházkou růžovým sadem. Stále svobodný žije se svou matkou a pěti sestrami a nic mu nechybí. Matku i sestry však věčné obskakování už dávno nebaví. Přišel nejvyšší čas Luise konečně oženit. Luis však vymyslí geniální plán jak se oženit, a přece zůstat svobodný: najde si dokonalou snoubenku, která ho v den svatby potupně opustí před oltářem. Pak si nikdo v Luisově společnosti na ženění nedovolí ani pomyslet! Kde však dokonalou snoubenku vzít? Zdá se, že zbývá jediná možnost: najmout si ji…

Komentáře (2)

Top Luxury Hotels in Baltimore 2020-09-23 03:15:51
Best Hotel Deals Baltimore | Affordable Hotels | Top Luxury Hotels: Baltimore is a vibrant city with a rich history and a range of top luxury hotels. Even of those on a budget looking for the best hotel deals, Baltimore has a range of affordable hotel options.
Columbus sexual harassment lawyer 2020-07-31 03:26:50
Ohio Wrongful Termination Attorney | Wrongful Discharge Lawyer: Being a dedicated employee requires hard work. However, some employers may take that for granted. If you've been laid off for no apparent reason, hire Stepter Law as your wrongful termination law firm.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>