Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Loutkový NeKulturní večer

2007-08-20 16:02

Loutkový NeKulturní večer

...večer plný (ne)kultury - další večer ze série, která si klade za cíl seznamovat s mladým a alternativním děním ve všech oblastech umělecké tvorby.. tentokrát uvidíte loutková divadelní představení, výstavu loutek, několik krátkých loutkových flmů a další . (pro více informací a foto klikněte na titul)

...NeKulturní večer je ambiciózním projektem, který uvádějí ve spolupráci internetový magazín NeKultura.cz a divadlo naprádle. cílem tohoto projektu je propagace neznámých, ale talentovaných umělců, kterým se nedostává zasloužené mediální pozornosti. jak první, tak i další večery jsou složeny z pásem, která se snaží mapovat více kulturních odvětví (literatura, film, móda, výtvarné umění, hudba a divadlo).
NeKulturní večery zároveň vybízejí nové a talentované umělce, aby v případě zájmu o účinkování napsali na emailovou adresu vecery@nekultura.cz a přiložili kontakt společně s krátkým popisem své osoby i díla či děl, která by rádi prezentovali. v případě zájmu bychom rádi zhlédli celé dílo a dohodli se na dalších detailech spolupráce.
aktuální informace se vždy dozvíte na stránkách www.nekultura.cz , kde budou posléze zveřejněny i reportáže, fotografie a další důležité dokumenty týkající se NeKulturních večerů.

vstupenky v sympatické ceně 50,- kč můžete zakoupit v předprodeji nebo rezervovat v pokladně divadla naprádle, pro soutěživé jsou připraveny soutěže o vstupenky

více také na www.nekultura.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>