Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Live in Prague Festival: Quizoola!

2007-11-27 16:11

QUIZOOLA!
průběžné představení
Forced Entertainment

Po mnoho hodin se tři performeři v ošumělém klaunském nalíčení vzájemně vyslýchají textem 2000 otázek. Sedí uvnitř kruhu holých elektrických žárovek v intimním prostředí “nalezeného prostoru”. Publikum má možnost svobodně přijít, odejít a vrátit se v jakémkoliv místě této mimořádné hry maratónu otázek a odehraných odpovědí.

Quizoola! je živým jednáním o tom, co je skutečné a co je hrané – jakou položit otázku a jak na ni odpovědět. Někdy našeptávaná, někdy zaječená palba položených otázek od triviálních až k osobním tajemstvím, je kladena cestou veřejného kvízu a pokrouceného filozofického hledání. Quizoola! odhaluje lidskou potřebu jistoty a definice skrze jazyk pro skutečné poznání. Temná, bujará, absurdní a intimní je hra, která přežívá od momentu k momentu, komický a někdy brutální je výslech, který se vymyká kontrole.

POZOR: Omezená kapacita 30 míst, vstupenky lze zakoupit pouze přímo na místě, rezervace předem nejsou možné. Možnost kdykoli přijít a kdykoli odejít v průběhu performance.

Upozornění: představení je v angličtině bez překladu!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>