Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Live in Prague Festival: Live Art ve Velké Británii / LIVE ART IN UK

2007-11-26 16:41

LIVE IN PRAGUE – the festival of British Live Art
DECEMBER 2007

Alfred ve dvore theatre in cooperation with The Live Art Development Agency, London, UK.

Live Art ve Velké Británii
Lois Keidan

Live Art je jedna z nejživějších a nejvlivnějších kreativních oblastí na současné britské kulturní scéně - je to výzkumná laboratoř, v níž umělci tvoří napříč žánry, přesahují souvislosti a místa; nacházejí nové umělecké modely, nový jazyk k vyjádření svých myšlenek, nové způsoby zapojení publika a nové strategie zasažení a ovlivnění veřejného života.

Lois Keidan z Live Art Development Agency London vystoupí s přednáškou o Live Artu ve velké Británii: jak a proč vůbec vznikl Live Art; řeč bude o různých metodách a přístupech, které tento termín dnes v Británii představuje. Přednáška bude doprovázena ukázkami uměleckých projektů pocházejících ze zdrojů studovny Live Art Development Agency London.

Live Art Development Agency London nabízí portfolio složené ze zdrojů, programů profesního rozvoje, projektů a iniciativ na podporu a rozvoj diskurzu a metod Live Artu nejen v Londýně a ve Velké Británii, ale i v mezinárodním měřítku. Agentura prosazuje strategickou spolupráci a vzájemný dialog s umělci a organizacemi z kulturního sektoru.

Více na www.thisisLiveArt.co.ukMON 3 December 6pm Alfred ve dvoře
LIVE ART IN UK / Lois Keidan
lecture
Live Art is one of the most vibrant and influential of creative spaces in contemporary UK culture: it is a research engine driven by artists who are working across forms, contexts and spaces to open up new artistic models, new languages for the expression of ideas, new ways of activating audiences, and new strategies for intervening in public life.

Lois Keidan of the Live Art Development Agency London will present a lecture about Live Art in the UK: how and why this area of practice has evolved, and the different kinds of practices and approaches the term Live Art represents in the UK today. The lecture will be illustrated by documentation of the work of artists drawn from the Agency’s Study Room resource.

The Live Art Development Agency offers a portfolio of Resources, Professional Development Schemes, Projects and Initiatives for the support and development of Live Art practices and discourses in London, the UK and internationally. The Agency is committed to working strategically, in partnership, and in consultation with artists and organisations in the cultural sector.

www.thisisLiveArt.co.uk

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>