Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Letní pohár XT3

2008-07-16 14:48

Letní pohár XT3

Letní pohár XT3 je soutěž neprofesionálních kapel, která bude probíhat v létě každé pondělí ve stejný čas v klubu XT3 na Žižkově až do konce prázdnin. Příznivci méně známých kapel budou mít možnost vidět koncerty místních i mimopražských kapel, což jim určitě ulehčí vstup pro diváky na celou soutěž včetně finále zdarma. Navíc mohou diváci ovlivnit pořadí kapel a hlasovat vždy pro jednu kapelu pomocí hlasovacích lístků, které si vyzvednou na baru. Každého soutěžního koncertu se zúčastní 3 hudební skupiny a do finále postupují kapely s největším absolutním počtem hlasů. Jejich počet se kvůli regulérnosti v průběhu soutěže nezveřejňuje, pouze aktuální pořadí na prvních pěti místech.
Na finálovém koncertu, který se koná v sobotu 30. srpna pak vítěze určí porota.
Začátky koncertů jsou plánovány na 20 hodinu.

Hlavní cenou pro vítěze je „money prize“ 3000 Kč a kombíčko Marshall, dále pivo a drobné ceny od partnerů soutěže, kterými jsou Music City, největší hudební obchod v Čechách a Staropramen. 

Finále soutěže neprofesionálních kapel v pražském klubu XT3 se koná již tuto v sobotu 30. srpna od 19 hodin, vstup pro diváky je na finálový koncert je zdarma.
Na deseti letních koncertech vystoupilo celkem 30 kapel žánrově pestrého složení - od pop-rocku, přes hip-hop, punkové a funky alternativy, až k tvrdšímu hard-rocku a crossoveru. Přihlášené kapely byly jak místní, tak i mimopražské (např. z Liberce, Plzně, Týnce n. Sázavou, aj.). Bylo jen na nich, jak svou hodinu hraní využijí a zda přesdvědčí diváky, aby jim dali svůj hlas.
Do finále se probojovaly kapely:
Hemi Head http://bandzone.cz/hemihead
Bogotasystem http://bandzone.cz/bogotasystem  
Kabir Bedi Band http://bandzone.cz/kabirbediband
Ulzana http://bandzone.cz/ulzana  
Grázlové z ulice http://bandzone.cz/grazlovezulice  

Přijďte podpořit kompletní finálovou pětku tuto sobotu do klubu XT3, kapely budou hrát s největším nasazením, protože vítěz, kterého určí porota, si odnese 3000Kč, kombo Marshall od Music City a kartony piva Staropramen.

Aktuální informace o soutěži jsou k dispozici na webu www.xt3.cz/pohar  a Bandzone profilu soutěže www.bandzone.cz/fan/letnipoharxt3  
Partnerem soutěže je Music City, největší prodejna hudebních nástrojů v Čechách, která je sponzorem ceny kombo Marshall MG15DFX.

Line-up:
19:00 – 19:30 uvítání, představení kapel
19:30 - 20:15 Grázlové z ulice
20:15 - 21:00 Ulzana
21:00 - 21:45 Kabir Bedi band
21:45 - 22:30 Hemi Head
22:30 - 23:15 Bogotasystem
23:15 - 23:30 porada poroty
23:30 - 23:45 vyhlášení vítěze a předání cen

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>