Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Celebration Day/Led Zeppelin Party - THE PUPPITS

2007-06-11 19:42

"Celebration Day/Led Zeppelin Party"

(věnováno památce Johna Bonhama, † 1980):

THE PUPPITS www.thepuppits.com & jejich hosté

začátek 19.00

(vstupné 80,-)

--------------------

Vzpomínková párty věnovaná zesnulému bubeníkovi legendární britské skupiny Led Zeppelin Johnu Bonhamovi. Párty doprovodí výstavka předmětů s tématikou Led Zeppelin - fotografie, originální LP, a jiné předměty a diskotéka věnovaná této skupině, čtení z knih apod.

John Henry Bonham : (1948 - 1980), legendární bubeník skupiny Led Zeppelin se narodil v hrabství Worcestershire, v roce 1968 ho pozval kytarista Jimmy Page do skupiny New Yardbirds, později Led Zeppelin, kde během dvanáctiletého působení naplno rozvinul svůj talent a stal se jedním z nejinspirativnějších rockových hudebníků vůbec. Proslavil se i svým výstředním chováním a alkoholovými excesy. 24. září začala osudná party na oslavu comebacku skupiny Led Zeppelin v domě Jimmyho Page, která Johna Bonhama stála život, 25. září byl nalezen mrtev.
Skupina Led Zeppelin se rozhodla po této ztrátě ukončit kariéru.

The Puppits :
skupina vedená Tomášem Vondráčkem, též Radio$tars, spolupracoval s M.Hrůzou, či projektem Radio Děda skupiny Wohnout, zaujala publikum svým repertoárem, čerpajícím ze známých i méně známých písní 60.tých let, v repertoáru mají klasické rock n rolly, flower punkové či psychedelické skladby, jako i popové skladby či rhytm and blues(Cream, Mamas&Puppits, Seeds, Who, aj. ) Charakterizuje jí syrový autentický zvuk a neobvyklá podiová spontánnost.
Skupina připravuje na podzim EP s původní tvorbou.

-------------

!!! Pozor - vzhledem k přetrvávajícím problémům s pronikajícím hlukem z klubu Rock Café do obytné části domu je klub i po celkové rekonstrukci suterénu, která přes veškeré úsilí bohužel neodstranila zmíněné problémy, opět nucen končit veškeré hudební produkce ve 22.00 !!!

V ceně lístku: Live concert + 15 min. Internet free

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>