Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

LA DIVA

2007-06-11 19:42

LA DIVA

Známá pražská travesti skupina La Diva v čele s moderátorem Liborem Baselidesem a ex-VyVoleným Pitym.

začátek 19:00

vstupné 240 Kč
----------------------

www.la-diva.cz

La Diva je profesionální travesti skupina, která sestává ze tří členů a moderátora. Všichni mají za sebou mnoho let praxe a zkušeností v show businessu na scéně domácí i zahraniční. Jmenují se Pity, Valerie a Denisa a moderátorem je Libor Baselides.
Naše vystoupení si můžete objednat jako show do kulturních domů a divadel, na diskotéky, plesy, narozeninové párty, VIP akce (různé galavečery, firemní večírky a prestižní soutěže), ale také na netradiční místa, mezi která patří například obchodní centra. O akcích a nejen o nich se následně dočtete na internetu, v novinách i časopisech. Kvalita a profesionální úroveň našich vystoupení nám zajistila spolupráci s významnou českou uměleckou agenturou 6P, která je v show businessu jako ryba ve vodě a díky tomu patří mezi největší u nás.
Pokud stále nejste přesvědčeni o tom, proč si mezi travesti skupinami vybrat právě nás, tak to jen díky tomu, že stále nejspíš netušíte v čem jsme tak jedineční. Od jiných skupin nás odlišují kromě profesionálního uměleckého výkonu naše originální kostýmy. Veškeré kostýmy nám navrhuje a šije na míru známá ruská módní návrhářka z Moskvy – Arina Paleha.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>