Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Křest čítanky současné české ženské prózy „Ty, která píšeš“

2007-09-30 01:39

12.6.2008 (čtvrtek) od 16 hodin

Křest čítanky současné české ženské prózy „Ty, která píšeš“, která má za cíl představit porevoluční prozaickou tvorbu českých autorek, např. Svatavy Antošové, Ireny Douskové, Sylvy Fischerové, Markéty Hejkalové, Kateřiny Kováčové, Hany Pachtové, Ivy Pekárkové, Nataše Reimanové, Kateřiny Tučkové, Magdaleny Wagnerové. Knihu uvede básník a esejista Jan Suk, moderuje Radim Kopáč.

Vydává Artes liberales
------------------------------

Literární setkání

Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>