Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Křest knihy „Osudové lásky slavných“

2007-09-30 01:49

18.6.2008 (středa) od 16 hodin

Křest knihy spojený s autogramiádou „23x Osudové lásky slavných“ autorů Olgy Nytrové a Václava Strachoty

Účast přislíbili: Jan Vodňanský s manželkou, Zdeněk Mahdal a Miroslava Součková, Jan Kačer a Nina Divíšková, Pavel Soukup, Michaela Dolinová, Ivan Vyskočil, Anife Vyskočilová, Ljuba Skořepová, Pavel Vrba, paní Rösnerová, Berenika Saudková a další... 

Alfa nakladatelství
-------------------------

Literární setkání

Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>