Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Křest knihy Natalie A. Rollko „Krásná, zdravá a fit v každém věku“

2007-06-11 19:42

12.5.2008 (pondělí) od 16 hodin

Křest knihy Natalie A. Rollko „Krásná, zdravá a fit v každém věku“, rádce pro každou ženu v každém věku, který vás povede k pohybu, naučí vás intuitivnímu cvičení a stravování tak, abyste se cítila zdravá a přirozeně sebevědomá bez ohledu na to, kolik je vám let.

Nakladatelství Computer Press
-------------------------------------------

Krásná, zdravá a fit v každém věku - anotace
Najděte pozitivní přístup k životu, dosáhněte harmonie mezi svým tělem a psychikou, získejte celoživotní krásu, vitalitu a zdraví! Naučte se umění relaxovat a nalezněte sílu k pravidelnému cvičení. Tento rádce pro každou ženu v každém věku vás povede k pohybu, naučí vás intuitivnímu cvičení a stravování tak, abyste se cítila zdravá a přirozeně sebevědomá bez ohledu na to, kolik je vám let. 

Krásná, zdravá a fit v každém věku
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1746-0, EAN: 9788025117460
Formát: 168 stran, 22,5x16,7cm, česky, brožovaná vazba
Rok vydání: 2008
------------------------

Literární setkání
Zavedenou tradicí Paláce knih Luxor jsou pravidelná literární setkání, autogramiády a besedy s autory knih a dalšími známými osobnostmi. Přijďte k nám a získejte ke své knize i nevšední zážitek, na který budete rádi vzpomínat.

Literární setkání se stala pravidelnou součástí života Paláce knih Luxor. Tato setkání, při kterých se u nás setkávají autoři, překladatelé a kmotři knih s Vámi, čtenáři, jsou pro nás milou společenskou událostí, kterou rádi pořádáme cca 3x týdně.

Literární setkání, která se odehrávají v prostoru u literární kavárny v 1. patře, jsou často spojena s prezentací, křtem knihy a autogramiádou autora. Můžete se tak nejen setkat se zajímavými osobnostmi, ale i obohatit svůj výtisk knihy o podpis autora nebo věnování a učinit z něj skutečný originál.

www.neoluxor.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>