Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DJ JOSEF SEDLOŇ & DJ JANA KOMÁNKOVÁ

2007-06-11 19:42

DJ JOSEF SEDLOŇ & DJ JANA KOMÁNKOVÁ

Narozeninová DJ party na Sedmičce !!

Breakbeat, Minimal, Elektro House, Tribal progressive

radio1.cz/josefsedlon

http://www.myspace.com/josefsedlon


Hudební kariéra JOSEFA SEDLONĚ je úzce spjata již od počátku 90. let s pražským Radiem 1 a později i s agenturou Lighthouse.
Přes EBM a Manchester / rave scénu se dostal k taneční hudbě a od roku 1992 ji pak aktivně prosazoval v legendárním strahovském klubu 007 nebo v kladenském Klubu 19, kde ješte mixoval z CD a kazet. V roce 1995 pak nastává zlom, Josef začíná kočírovat gramofonové kotouče a jeho sety plné acid trance a funky techna si budují přízeň návštěvníků nejrůznějších underground parties po celé ČR.
Hudebně je DJ JOSEF SEDLOŇ jeden z nejeklektičtějších DJs u nás. Jeho sety jsou plné tribal zvuků, progressive a breaků. Vždy navodí silně energickou atmosféru, která dokáže v pravé chvíli vygradovat a navodit silně hypnotické "trance" zážitky. V současnosti se též velmi věnuje polámaným beatům, které i tlačí v populárním pořadu Breakbeat Conference na Radiu 1.
Aktuálně JOSEF SEDLOŇ zkompiloval speciální downtempové CD "Ultramix Loves The Big Chill" k příležitosti konání prvního ročníku downtempového festivalu BIG CHILL v České republice.
CD vyšlo jako příloha květnového (2004) vydání časopisu ULTRAMIX.

cena: zdarma 

...Od poloviny 90. let pravidelně hraju z gramofonů po klubech v celé ČR, stylově hlavně tribal/progressive house, techhouse, a v současnosti hlavně breakbeat. Vydal jsem také 2 mixované kompilace Pure Future 2001 a 2003. Od začátku roku 2003 jsem působil i na celoplošné stanici ČRo Radiožurnál, kde jsem jednou týdne připravoval pořad Alternativa...

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>