Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

JAVORY - Hana a Petra Ulrychovi

2008-03-12 17:53

23.5.2008 od 19,30 hod
Národní dům na Vinohradech, Majakovského sál

vstupenky: Pokladna Národního domu na Vinohradech, otevřeno v Po od 11 do 16.30h. v Út – Pá od 9 do 16.30h.
T: 221596221 a v síti předprodeje Ticketpro 
cena: 520,- Kč/ 450,- Kč/ 350,- Kč 
www.nardum.czNárodní dům na Vinohradech na otevření letní sezóny pořádá POPRVÉ velký koncert známé legendární hudební formace Hany a Petra Ulrychových - JAVORY.


Česká hudební skupina založena v roce 1974 se postupem času přes lehké experimenty s nejrůznějšími hudebními žánry od rocku, popu, bluegrass až
po muzikál vypracovala do dnešní nezaměnitelné podoby. Javory patří mezi stálice české hudební sféry a to zejména díky svému hudebnímu přínosu. Zcela nový způsob uchopení lidové písně Petra Ulrycha dnes úspěšně rozvíjejí po jeho vzoru ve vlastní tvorbě další hudební skupiny (např. Čechomor).

Můžeme tak říci, že Javory založily moravskou world music, v současnosti velmi oblíbený hudební žánr.

Javory nyní působí ve složení:
Petr Ulrych (kytara, zpěv), Hana Ulrychová (zpěv), Dalibor Štrunc (cimbál, zpěv), Kateřina Štruncová ( zpěv) a Petr Surý (kontrabas, zpěv).

Přijměte naše pozvání a přijďte se naladit na silný proud směsi pozitivní energie moravské lidové melodiky, folku, rocku a popu. Tak jako vzrostlé stromy zapustí silné kořeny a košatí se nádhernými pestrobarevnými listy, tak rozkvete hudba v podání skupiny Javory v centru Prahy. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>