Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

JAPAN NOW - OM-2: Opus No. 5

2007-08-19 18:29

JAPAN NOW 2007
23. – 25.9. 2007
Palác Akropolis, Praha 3

Japan Now – evropská přehlídka moderního performativního umění. Japan Now si klade za cíl podpořit současné japonské umění v Evropě. Nabízí prostor pro performance, tanec, divadlo a výtvarné umění mimo jiné i pro japonské umělce žijící v Evropě.

V rámci Japan Now, jenž bude letos probíhat v Berlíně, v polském Štětíně a v Praze, Vám na 49 tanečníků, performerů, hudebníků a výtvarníků z Japonska i Evropy, kromě tradičních Geish a divadla NO, představí svou současnou uměleckou tvorbu.

-----------------------------

23.9. 2007 od 20:00 h
Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3
vstup 190,- Kč
OM-2: Opus No. 5

Opus No. 5, nejnovější dílo souboru OM-2, konfrontuje diváky s živou symbolikou, působivou scenérií a výraznými představiteli, kteří mnohdy zacházejí až za hranice svých sil.

Soubor OM-2 je znám svými radikálními a experimentálními akcemi. Využívá mnoho uměleckých směrů, ale neustále zůstává avantgardní a experimentální. V současné době pracuje s vizuálními projekcemi a počítačovou grafikou za pomoci živých kamer. OM-2 bývá hostem festivalů pořádaných po celém světě. Na Mezinárodním festivalu experimentálního divadla v Káhiře obdržel cenu za nejlepší vystoupení. Performativní skupinu založil v roce 1987 Shigeo Makabe.

Režie: Shigeo Makabe
Účinkují: Atsushi Sasaki, Hiroo Nakai, Naoko Shibasaki, Mayuko Nyunoya, Shoko Muraoka, Yoshimasa Ejima, Masato Oneda, Haruka Hirasawa
Světelný design: Atsushi Saegusa
Zvuk: Rumiko Saito

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>