Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

James Harries - křest CD

2007-10-16 22:33

James Harries pokřtí své nové album „Days Like These“ 27.10. v Meet Factory na Smíchově.

James Harries přiveze do Prahy vůbec poprvé svou britskou kapelu!

Fanoušci britského písničkáře Jamese Harriese se můžou 27.října těšit hned na dva hudební dárky najednou. V rámci Prague International Bluenight bude totiž Harries křtít svojí zcela nocou desku „Days Like These“ vydanou u britského labelu Dekkor Records. Ale nejen slavnostní nádech pražského koncertu a ochutnávka nových písní v novém multikulturním prostoru Meet Factory na Smíchově lákají fanošky. Britský písničkář, který žije už devět let v Praze, totiž vůbec poprvé představí českému publiku svou britskou kapelu.

Základ "Days Like These" byl již dávno natočen a až posléze vznikala například dechová a smyčcová aranžmá. Harries na této placce opustil poklidný háv nálad z "The Straight Street Session" a vydal se blíže svému debutu "Chapter IV". Není to však úplný vstup do stejné řeky, i tentokráte si drží odstup a směřuje do jiných hudebních vod. Album vznikalo za v sanfranciském studiu Coast pod dohledem klávesisty a producenta Bena Yonase. Ben produkoval poslední desku Lenky Dusilové "Mezi světy", někteří studioví hráči z ní se objevují i na Jamesově novince, zejména Jon Evans (baskytara) a Scott Amendola (bicí).

James Harries má za sebou stovky koncertů po celé České republice, účasti na nespočtu malých i velkých letních festivalů, na svém kontě má i píseň Don´t Pinch Me ve Snowboarďácích, na jejichž soundtracku přiložil ruku k dílu i jako skladatel a jazykový korektor. V Rafťácích má písně dvě. Je znám i svou spoluprácí s pianistou Emilem Viklickým a kontrabasistou Peterem Dvorským. 27. října se v Meet Factory vůbec poprvé v Praze představí se svou britskou kapelou.

Více informací najdete na www.jamesharries.com, http://www.myspace.com/jamesharries a www.livermusic.cz .

Prague International Bluenight 53:
JAMES HARRIES /US
křest alba Days Like These
27.10.07, 20:00
Meet Factory
Ke Sklárně 15, Praha 5

VSTUP  : CZK 130.00 - CZK 200.00

(Praha MeetFactory Prague international Bluenight 52 & 53
RUCHADZE BAND (NL/CZ), JAMES HARRIES (UK)
BALÍČEK DVOU KONCERTŮ!!!
CZK 220.00 - CZK 300.00 - více viz WWW.TICKETSTREAM.CZ)

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>