Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jack Daniel´s Music 2007

2007-09-27 18:16

Jack Daniel´s Music 2007
28/11 2007 - start: 19:00
vstup: 50,-
----------------------------------------


Jack Daniel´s Music Talenscouting

Je ve vašem vlastním zájmu bejt u toho a stát se svědkem okamžiku, kdy se další dvě kapely nebezpečně přiblíží koncertu v Nashville.
Ale tady velký pozor přátelé!!! Sice mluvíme o Nashville, ale nejde v žádném případě o country, jak by se mohlo někomu zdát. Jack měl odjakživa rád pořádně našláplou muziku. Jeho dixie partička Silver Cornet Band to svýho času slušně rozjížděla v lynchburgské distilérii. A Global Music Event - akce o kterou tu hlavně běží - je vlastně pokračováním stoleté tradice hudebních akcí na Barbecue Hillu. Kopec nad palírnou Jacka Daniela byl letos v dubnu místem, kde čtyři stovky vítězů Jack Daniel´s Music dostalo dárek, který nejde koupit. Rozjetej privátní koncert indie stars Kaiser Chiefs. Opravdu málokdo se může těšit ze zážitku, kterým těsný a hlavně živý kontakt ze špičkovou světovou kapelou rozhodně je. Global Music Event v Nashville je nabitou kytarovou jízdou, takže vítěz druhého ročníku se má opravdu na co těšit. Ale není to jen o pasivní zábavě. Hoši z Atari Terror, kteří si odnesli premiérové zlato v našem programu, dostali jedinečnou šanci zahrát pro publikum tvořené fanoušky z celé Evropy a v současné době těží z dojmů, které v Americe udělali. Samolepy s logem AT navíc po 2 dny zdobily oděvy účastníků JDM contestu, kteří během setu českých drtičů poznali na vlastní kůži, co je to divoká kytarová show. Nebylo možné odvézt si z Ameriky víc. A to je ta nejdůležitější cena a největší výzva pro kapely nasazené do programu.
Jack Daniel´s Music Backstage - pódium z druhé strany
Každý návštěvník koncertu má příležitost stát se součástí tohoto unikátního projektu, který nemyslí jen na kapely, ale taky na lidi, který milujou opravdovou hudbu. Během každé živé akce Jack Daniel´s Music totiž losujeme 5 VIP Backstage Pasů. Za hlas, který posluchač daruje kapele, dostává šanci získat unikátní propustku do zákulisí velkých českých festivalů, čímž ovšem výčet speciálních aktivit, které Jack pro fanoušky nezávislé scény připravuje, nekončí. Pro druhý ročník Jack připravil několik dalších zajímavých doplňků, které budem postupně odtajňovat .
Sledujte webové stránky www.jackdanielsmusic.cz a jste ve hře o unikátní zážitky.
Poslouchejte nasazené kapely ve Velké 7 na Radiu 1 a v pořadu Svěženky a Machři na Beatu.
Ovlivňujte aktivně českou nezávislou scénu.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>