Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jack Daniels

2007-10-23 11:30

27.10.2007 od 19 hod
Abaton, vstup 50 Kč na místě

Jack Daniel´s Music Talenscouting - Máme první dva adepty na cestu do Ameriky!!!
Brněnská Fléda zažila první výběrovou battle o postup do semifinále. Našlapanej klub byl svědkem tvrdého nasazení čtyř kapel, které ve 2. ročníku reprezentovaly moravskou část republiky. Jak pravidelný sledovač našeho programu jistě ví, pouze dvě party z této čtyřky měly šanci jít dál - do semifinále Jack Daniel´s Music 2007. Dnes už víme, že 21.listopadu v pražském Abatonu, vystoupí Nantokanaru a Annie´s Trip.
Druhá Battle
A protože jde o semifinále, potřebujeme samozřejmě 4 kapely.
Moravskou dvojku musí doplnit dvě party, které proklouznou přes druhý výběrový koncert,
naplánovaný na 27. října do pražského Abatonu. Hlasování na našem oficiálním webu www.jackdanielsmusic.cz určilo čtyři kapely z regionu Čechy, které se o postup do semifinále poperou v tomto pořadí (určeno dle počtu došlých hlasů). Celkové výsledky hlasování se dozvíte samozřejmě na webu.

Ionatan 158 hlasů 20:00 – 20:35
Bundy TAD 166 hlasů 20:50 – 21:25
Projectinsane 199 hlasů 21:40 – 22:15
Remorse 415 hlasů 22:30 – 23:05

Je ve vašem vlastním zájmu bejt u toho a stát se svědkem okamžiku, kdy se další dvě kapely nebezpečně přiblíží koncertu v Nashville.
Ale tady velký pozor přátelé!!! Sice mluvíme o Nashville, ale nejde v žádném případě o country, jak by se mohlo někomu zdát. Jack měl odjakživa rád pořádně našláplou muziku. Jeho dixie partička Silver Cornet Band to svýho času slušně rozjížděla v lynchburgské distilérii. A Global Music Event - akce o kterou tu hlavně běží - je vlastně pokračováním stoleté tradice hudebních akcí na Barbecue Hillu. Kopec nad palírnou Jacka Daniela byl letos v dubnu místem, kde čtyři stovky vítězů Jack Daniel´s Music dostalo dárek, který nejde koupit. Rozjetej privátní koncert indie stars Kaiser Chiefs. Opravdu málokdo se může těšit ze zážitku, kterým těsný a hlavně živý kontakt ze špičkovou světovou kapelou rozhodně je. Global Music Event v Nashville je nabitou kytarovou jízdou, takže vítěz druhého ročníku se má opravdu na co těšit. Ale není to jen o pasivní zábavě. Hoši z Atari Terror, kteří si odnesli premiérové zlato v našem programu, dostali jedinečnou šanci zahrát pro publikum tvořené fanoušky z celé Evropy a v současné době těží z dojmů, které v Americe udělali. Samolepy s logem AT navíc po 2 dny zdobily oděvy účastníků JDM contestu, kteří během setu českých drtičů poznali na vlastní kůži, co je to divoká kytarová show. Nebylo možné odvézt si z Ameriky víc. A to je ta nejdůležitější cena a největší výzva pro kapely nasazené do programu.
Jack Daniel´s Music Backstage - pódium z druhé strany
Každý návštěvník koncertu má příležitost stát se součástí tohoto unikátního projektu, který nemyslí jen na kapely, ale taky na lidi, který milujou opravdovou hudbu. Během každé živé akce Jack Daniel´s Music totiž losujeme 5 VIP Backstage Pasů. Za hlas, který posluchač daruje kapele, dostává šanci získat unikátní propustku do zákulisí velkých českých festivalů, čímž ovšem výčet speciálních aktivit, které Jack pro fanoušky nezávislé scény připravuje, nekončí. Pro druhý ročník Jack připravil několik dalších zajímavých doplňků, které budem postupně odtajňovat .
Sledujte webové stránky www.jackdanielsmusic.cz a jste ve hře o unikátní zážitky.
Poslouchejte nasazené kapely ve Velké 7 na Radiu 1 a v pořadu Svěženky a Machři na Beatu.
Ovlivňujte aktivně českou nezávislou scénu.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>