Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

INSOMNIACS

2007-06-11 19:42

Pátek/Friday 04/01/2008
INSOMNIACS
DJ´s : CHRIS SADLER + VECTIF
--------------------------------------------

INSOMNIACS
Night for those who like to groove

Pá/Fri 4/1/2007 Radost FX Club
Start 22:00 / 10pm

girls for free until 23:00

starring : CHRIS SADLER – VECTIF – MARTIN FRANK – PETR K

Radost FX Club si Vás dovoluje pozvat na první party roku 2008. Po velmi dlouhé době se můžete těšit na Chrise Sadlera, který u nás dlouho nevystupoval. Vedle něj se představí resident klubu a party Plastique DJ Vectif, Petr K a konečně Martin Frank z electrodjs.cz.
Připravte se na pořádnou porci party muziky. Směsice nejmodernějšího houseu a electra, tak jak by to mělo na party pro všechny nespavce být. Insomniacs je noc, která reflektuje trendy současné moderní elektronické hudby. Come & enjoy.

www.radostfx.cz
-----------------------

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu v dolních prostorách podniku.
Originální program, ctyři bary, nápaditý světelný park, laser show, videoprojekce, go-go tanečnice, pravidelné sety nejlepších domácích i zahraničních DJ´s, ale i tématické večírky s překvapením, na kterých vystupují především naši residentní djs. Klub je až na výjimky otevřen od čtvrtka do soboty.
Ve čtvrtek je na programu FX BOUNCE, večer věnovaný stylům r´n´b, soul a hip hop.
V pátek se můžete těšit na nejlepší české a zahraniční houseové djs a projekty a sobota je pak věnována akci s názvem SOULTRAIN WEEKENDER.
Tato party patří k chloubám našeho klubu a byla označena za nejlepší r´n´b night v ČR. Letos oslaví již své 6.výročí. Každá noc v klubu Radost FX má své neopakovatelné kouzlo a atmosféru, která vás vtáhne do svého dění natolik, že jste schopni na několik hodin zapomenout na všechno a užívat si zábavy až do pozdních ranních hodin.

Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první kdo Praze a České Republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen houseové, techno a r´n´b hudby (vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou: legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Lauren Garnier, Moby, Richard Dorftmeister, MJ Cole, Artful Dodger, Judge Jules, Danny Rampling, Eddie Richards, DJ Food aj.). V současnosti dává prostor mnoha dalším žánrům a tématickým večerům, které svou pestrostí nabízí nevšední zážitek všem, kdo se rozhodnou strávit večer v jednom z nejvyhledávanějších klubů v Praze.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>