Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

IMODIUM, MY OWN STORY, ENTER

2007-06-11 19:42

IMODIUM, MY OWN STORY, ENTER

předprodej za 100,- v Rock Café v CD bazaru Gung-Ho, 120,- v místě

začátek 19:00

---------------------

Imodium
- V čekárně úplně první autobusové zastávky ve východočeském městečku Broumov směrem od vnitrozemí je černou barvou nastříkáno IMODIUM. Fanoušci tak už před pěti lety vzdali hold skupině, které vdechli život žáci tamní základní školy a která v těchto dnech, když už všichni tři dokončili školu střední, chystají další desku a singl.
- Na tom, že budou IMODIUM, se domluvili na samotném konci roku 1999, na Silvestra. To jim bylo pouhých 14 let!!
- Do kronik ale coby rok zrození vpisují ten následující, kdy si jich domácí diváci všimli na prestižním festivalu Broumovská kytara. Hráli ve čtyřech, neměli baskytaru, a kytaru, zpěv a bicí nakopávala různá chrastítka a bubínky. "Začali jsme totálně na Nirvaně, kterou jsme obdivovali a milovali. Později jsme objevovali další vlivy: Silverchair, Incubus, Foo Fighters a podobně. Pořád to vycházelo z grunge, ale bylo to modernější, novější," sumarizuje postupující hudební krůčky Thom.
- Bylo třeba začít na sobě pracovat. Trvalo to rok a na zatím ještě stále pouze regionálních scénách se objevila skupina, ze které sršela energie, měla dobré posluchačské zázemí a chuť rozčeřit stojaté vody české klubové scény. Ohlasy na letním festivalu Rock for People 2001 pak ukázaly, že s Imodiem bude nutné do budoucna počítat.
- Imodium hráli na většině českých letních festivalů: na Noci plné hvězd, Trutnov Open Air, Sázavafestu, Rock for People, Řev Řevnice, Trnkobraní ve Vizovicích a podobně. Pokaždé se jejich výkon setkal s velkým ohlasem diváků, což dokumentoval vysoký prodej nosičů, debutové desky i předcházejících demosnímků. Singl Smutnohra rotoval 2 měsíce v českých rádií (11. místo v žebříčku hratelnosti IFPI). Klip ke skladbě Koník ( Noc s andělem, Medúza (ČT1), TV Óčko).
- Na jaře 2004 absolvovalo Imodium společné turné se skupinou Divokej Bill. Na jaře roku 2005 odjelo společné turné s Cocotte Minute a Post-it. Hrálo také s kapelami Vypsaná fixa, Ready Kirken, Horkýže slíže, 05 a Radeček, Škwor, australskými Simoriah a dalšími.
- Jako jediná kapela v čeké historii, uspořádá každý rok tzv. Bytové turné, kdy objiždí byty svých fanoušků a hraje pro ně, kdekoliv...
www.imodiumband.cz

--------------------------------

http://bandzone.cz/myownstory
http://myownstorymusic.com
http://myspace.com/myownstorymusic
http://purevolume.com/myownstory 
Kapelu My own Story tvoří zpěvák Michal Akerman, bassák Tomáš Kašpar, sólová kytara Martin Chobot, kytara & screamo Matěj Hejduk a za bicíma Marek Dušek. Tohle je kompletní sestava se kterou kapela funguje od února 2007.
Všechno ale začalo mnohem dřív. Hlavním aktérem při založení kapely byl Mike, který jako prvního přibral kytaristu Matta a posléze i druhého kytaristu Martina. Ve třech začala kapela pracovat na prvních nápadech, které po nějaké době mohl vyslechnout i bubeník Marek. Jako poslední v kapele přibyl začátkem února basskytarista Tomáš.
V současné době má kapela za sebou nahrávání promo CD, několik vydařených koncertů a pracuje na novém materiálu a doufá že se v dobrém střetne s vašim zájmem.

----------------------------------

www.entercz.cz
Enter je rocková kapela z Hradce Králové. Vznikla souhrou náhod z muzikantů z různých královéhradeckých kapel. Od počátku roku 2004, kdy kapela vznikla, hraje Enter zatím většinou jako předkapela na koncertech svých známějších kolegů - rockerů. Za přibližně rok hraní a zkoušení kapelou prošlo přes osm muzikantů a nakonec kapela vykrystalizovala do této sestavy:
Michal Dvořáček / Dan Franc / Honzík Škaloud / Mario Škaloud

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>