Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

HORECA 2008

2008-10-10 10:19

4. - 6. listopadu 2008
Veletržní palác Praha, Dukelských Hrdinů 47, Praha 7 Holešovice
Otevřeno 4. a 5. 11. 10.00 – 18.00, 6. 11. 10.00 – 17.00
vstupné: 120 Kč, zlevněné 60 Kč


Letošní ročník naváže na to nejlepší z minulých ročníků, jako například na soutěž Exponát HORECA, letos poprvé určenou nejen pro vystavovatele, dále soutěž dovedností studentů hotelových škol HORECA Junior či již tradiční vyřezávání a zdobení ovoce – Kouzelné Jablíčko. Podruhé se uskuteční HORECA Forum – odborné profesní setkání nad aktuálními tématy, pořádané ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací a agenturou CzechTourism. Chybět nebude ani další bohatý doprovodný program, který jistě zaujme nejen odbornou veřejnost. Témata, kterých se veletrh dotýká, jsou lákavá v podstatě pro každého, kdo si rád vychutná dobré jídlo a pití. Zajímavé informace i zábavu proto mohou očekávat také „laici“ v oboru – vždyť lahodná kuchyně a pohodové zážitky na cestách jsou touhou asi každého z nás. 

Součástí veletrhu Horeca bude opět specializovaná výstava vín pro gastronomii.
Jedním z nových témat bude podpora a prezentace bio potravin v české gastronomii. Biopotraviny totiž začínají pomalu vstupovat i do segmentu profesionální gastronomie, zejména té exkluzivní. Šéfkuchaři jsou ze svých světových turné zvyklí používat ty nejkvalitnější suroviny, což jim bioprodukty beze zbytku skýtají. 10. ročník pražského veletrhu HORECA dává také významný prostor prezentaci wellness – součástí je letos specializovaná výstava "Wellness v hotelnictví". Oba tematické okruhy jsou v dnešní době velmi aktuální, například o bio potravinách už někdy slyšel snad každý, komu alespoň trochu záleží na složení jeho stravy. Na odbornou i laickou veřejnost proto čeká velké množství expozic a stánků s informacemi o bio potravinách – kde jinde se dozvědět víc, než právě na veletrhu HORECA. 

Svůj názor na představení bio potravin nám sdělil pan Tom Václavík ze společnosti Green marketing: „Každé propojení gastronomických podniků a dodavatelů bio potravin je důležitým krokem k vytvoření dodavatelského řetězce, který tolik chybí a který je pro úspěch bio v gastronomii nezbytný.“ Z toho důvodu se domnívá, že prezentace bio potravin na veletrhu HORECA bude pro českou gastronomii přínosná.

Pokud vás výše zmíněná témata zajímají, ať už z pohledu uživatele služeb či podnikatele v oboru, rozhodně neváhejte a navštivte v době konání festivalu Veletržní palác. 

Více informací naleznete na www.horecaexpo.cz .

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>