Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

HOP TROP

2008-03-14 01:14

HOP TROP

Koncert pro trampy, vodáky a romantiky.

vstupné 180 Kč 
----------------------

www.hoptrop.cz

Když se v roce 1981 objevila na tehdy největším festivalu folkové, trampské a country hudby Porta trojice hudebníků ( Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra ) pod názvem HOP TROP, zapůsobila na diváky, kritiku i producenty jako blesk z čistého nebe.
Hned na prvním ročníku vyhrála co se vyhrát dalo a stala se na dvacet let, tedy až dodnes, (a v původním složení) hudební stálicí a kvalitou, stojící na naprosté špičce žánru zvaného folk a country.
Za dobu své existence se umístila ve všech anketách i soutěžích tohoto žánru na předních místech, ale především se udržela na předních místech diváckého a posluchačského zájmu.
V roce 2000 skupina oslavila 20 let své existence. Vydavatelství Popron music vydalo při této příležitosti hudební album s názvem Dvacet BESTiálů skupiny Hop trop". Na tomto nosiči najdou posluchači všechny zlidovělé hity souboru. CD nosič je nejen nosičem hudebním, ale i multimediálním médiem formátu CD+. Skupina však nespí na vavřínech a pilně tvoří a nacvičuje nové písně, aby se posluchači na koncertech nenudili.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>