Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

HM … + DOUBRAVÁNEK

2007-06-11 19:42

HM … + DOUBRAVÁNEK

vstup 120,-Kč

Zase se blíží Vánoce a s nimi tradiční vánoční koncert!!!

----------------------------------------------------------

HM...
Hravá hudba a zhudebněná poezie. Kapela která své publikum miluje.
Hm......hrnec plný hudebních dobrot. Lehkost a hravost jejich hudby potěší milovníky jazzu, klasiky i rocku, literárně interesované zase jejich texty tvořené převážně zhudebněnou poezií.
Na koncertech pražské kapely Hm... se schází fandové snad všech hudebních žánrů, a z představení těchto mladíků odcházejí všichni bez rozdílu s úsměvem na rtech. A co že je tohoto prazvláštního jevu příčinnou? Je to přeci neobyčejná dávka úplně obyčejné radosti ze hraní, muzikantská přirozenost, a hlavně smysl pro humor, který je vždy inteligentní, nikdy však profesorský. Z kapely zkrátka vyzařuje jakási podivuhodná pozitivní energie, která je s to prostoupit jak protřelého metalistu, tak milovníka jazzu či klasiky.
(www.skupina.hm)

............................

Doubravanek: sborové hlaholení
Doubravánek je bezkonkurenčně nejméně koncepčním, nesmírně charismatickým, výkonnostně v obojím smyslu překvapujícím vokálně instrumentálním souborem. Jeho repertoár zahrnuje mimo jiné maďarské a moravské lidovky, brazilskou bossa novu i rockovou klasiku. To vše často pouze v jediném exempláři a vždy v podivuhodné úpravě.
www.doubravanek.com

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>