Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

HIT FAKERS /CZ

2007-06-11 19:42

Hit Fakers /CZ

Kapela Hit Fakers hraje převážně vlastní tvorbu v tanečních, reggae a Funky rytmech. Pětičlenná formace v sestavě basa, bicí, dvě kytary a zpěv nabízí cover verze známých skladeb ve vlastních aranžích od Jamese Browna, přes Boba Marleyho, až po Ray Charelese.
Www: http://www.hitfakers.com/

Když funkoví veteráni Doo-Bop minulého roku ohlásili rozpad kapely, bylo jisté, že sehraná rytmika, kterou tvořili Hynek (bicí), Ondra (kytara) a Tom (basa) ještě zdaleka neřekla poslední slovo ve světě groove music. Po přizvání dvou albánských bratří Eusebia a Alfonse (již nějaký čas působícího v Doo-Bop jako frontman), kteří míchali albánskou kulturu s funkem ve skupině Albacross, vznikla nová kapela pod názvem The HitFakers.

Počáteční obavy ze složení dvou kytar a zároveň absence klávesových nástrojů se nenaplnily, protože Eusebio svým kytarovm syntezátorem bravurně nahrazuje esenciální funky soundy klasik jako jsou Hammond či Fender Rhodes. Když si přimyslíte druhou tepajající kytaru v osminových notách Ondry, pulzující basový groove Tomáše, za přesných úderů Hynkových bubnů, to vše zabalené‚ u nás velice nevídanou osobností frontmana Alfonse, tak se jen zdaleka přibližujete atmosféře, kterou The HitFakers přenášejí na koncertní pódia.

K tanci svádějící směs hitů od Jamese Browna přes Boba Marleyho, Steviho Wondera až po Abbu ve vlastních nakažlivých aranžích nenechá jediná chlapecká ústa pootevřená a nejeden dívčí zadek nerozhýbaný. Nicméně zpátky k muzice, o té jsou The HitFakers především. Trumfem kapely je především její údernost, kterou je schopna strhnout k akci fanoušky všech věkových skupin. V současné‚ chvíli je kapela na neustálém koncertním tažení a zároveň připravuje svůj vlastní autorský materiál, který vystrkuje růžky na koncertech a zazní na připravovaném albu.

Vstupné: 80,-

Www: http://www.hitfakers.com/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>