Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Filmy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

High School Musical 3: Senior Year - Muzikál ze střední 3 - anglické znění s českými titulky (2)

2008-12-02 14:28

USA, 2008, 112 min

Režie: Kenny Ortega
Hrají: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Justin Martin

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

Komentáře (2)

cyberghostVPN black friday 2020-10-21 12:12:29
CyberGhost is a leading worldwide VPN provider trusted by over 36 million users.
CheapEssayWriter.COM 2020-02-25 08:17:04
Yes indeed it bears a resemblance to my situation a lot when I was having same experience in my college. As content editor it is the beauties of your college life where you get to meet the experience of life probably you never suppose to have again back. Opportunity of making some good buddies and relationships with other people kind door opening to a whole new exposure of life and that is simply awesome

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>