Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Kubánská párty ve Žlutých lázních

2008-07-02 09:36

Vzduchem létají lahve alkoholu a muži se rytmicky pohupují v bocích, rychlými grify vykouzlí něco, co se na jazyku mění v malou chuťovou extázi. Ne, nejedná se o tajné sny bláhové panny, ale o největší pražskou koktejlovou party Havana Club Coctail Show 2008, již dnes 3.7. od 17.00 ve Žlutých lázních. Uvnitř video.
Havana Club je druh kubánského třtinového rumu, který se jako značka začal používat už v roce 1878. Od té doby je coby hlavní přísada součástí mnoha nejrůznějších kubánských koktejlů, které budete moci během Coctail Show ve Žlutých lázních ochutnat za víc než příznivé ceny (Mojito za 70,- , Cuba Libre za 50,- , ...)
Chuť ovšem nebude jediným smyslem, který vám během zítřejšího večera na břehu Vltavy rozdráždí. Na pódiu se stejně jako loni představí mistři v podávání alko i nealko nápojů, kteří při své práci stihnou takové kousky,které by leckterý člověk nezvládl, ani kdyby ty láhve byly prázdné. Z Velké Británie dorazí Tom Dyer, Marco Canova a Jasques du Toiat a všichni tři najednou předvedou při své světové premiéře všechno, co umí. Představí se i několik sólo barmanů – performerů, takže celý večer rozhodně bude na co koukat.
Nebude pochopitelně chybět ani hudba, tanec, slunce, voda a svlažit letní horké noci chladivým rumovým koktejlem, no, co víc si přát...
Vstup do Žlutých lázní je zdarma.
Video z loňského ročníku Havana Club Coctail Show
kacab

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>