Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Havana Club Cocktail Show 2008

2008-06-25 18:00

3.7.2008 od 17hod
O2 Žluté lázně

Po dvou letech Praha opět přivítá Havana Club Cocktail Show a pražská noc tak zavoní kubánským rumem. Ve čtvrtek 3. července 2008 rozjedou světové flair bartendingové špičky spolu s nejlepšími českými barmany Havana Club Cocktail Show v 02 Žlutých lázních.

Nastartujte své chuťové pohárky a připravte se na noc plnou rozjeté zábavy a těch nejlepších koktejlů z rumu Havana Club.

Poprvé v historii českého flair bartendingu vystoupí v synchronním vystoupení mistři v tomto oboru a vítězové mnoha prestižních zahraničních soutěží. Tom Dyer, Marco Canova a Jasques du Toiat z Velké Británie pro Vás připravují zcela originální show, která bude mít světovou premiéru právě na Havana Club Cocktail Show. Sólové vystoupení dále předvedou Sebastian Ogič z Francie a Marek Posluzsny z Polska. Českou republiku budou reprezentovat Tomáš Prückner, Michal Těžký, Jarda Janoušek a Honza Střeleček.

Na pódiu barmany doplní svou hudební produkcí nejznámější česká taneční skupina Skyline v premiéře s novou zpěvačkou Beat Box show předvede v současné době také nejuznávanější performer ze Spojeného království THEPETEBOX. Už jste viděli break dance battle od NSG Breakedance Team nebo neuvěřitelnou pohybovou a zvukovou show od Mr. Popelino? To vše Vás čeká na Havana Club Cocktail Show! Hudebně celou akci podkreslí DJ Mucho. Po 22.00 hod převezmou hudební taktovku DJ Orion a Trafic na hip-hop stage, breakbeat stage pak povedou DJ Kaplick a DysMartin.

A dobrá zpráva nakonec - VSTUP ZDARMA a koktejly z rumu Havana Club za skvělé ceny! Mojito za 70,- Kč, Cuba Libre za 50,- Kč a úplná novinka v ČR, tradiční kubánský koktejl Havana Cubata ze sedmiletého rumu Havana Club za 85,- Kč.

Ptáte se, co je to Flair Bartendingí? Flair je umělecká forma barmanského stylu práce. Flair barmanství je styl podávání alkoholických i nealkoholických nápojů s netradičními, někdy až akrobatickými prvky a pohyby.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>