Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

GRANDE NOCHE

2007-06-19 20:32

Club stage: GRANDE NOCHE -  DJs Jan Drahota & Lukáš Mička  

tech-house

vstup volný - start 22:00

Grande Noche v režii informačního serveru Tech-House.cz . Vydáním vás provedou výhradně residentní DJs Lukas Micka a Jan Drahota. Tento večírek stál vždy za návštěvu.

www.chapeaurouge.cz
www.tech-house.cz 
------------------------------

Drahota
Jan Drahota
styl: deep-house, house, tech-house
web: www.jandrahota.com

Profil
DJ Drahota se o taneční muziku zajímá od roku 1995, kdy začal navštěvovat různá parties od Slovanského domu, legendárního klubu Sluníčko, KD Ládví a Radost FX.
Po nějakém protancovaném čase začíná zjišťovat, že ho taneční scéna zcela pohltila. Díky svým kamarádům Tomáši Forejtovi a Vláďovi Dolejšovi, kteří otvírají 1. djskou školu LIVC v ČR roku 1999 se zapisuje téhož roku jako jeden z prvních studentů.
Díky vlivu rané pražské housové scény (Bidlo, Loutka, Braun) se dnes věnuje převážně house music, kterou okořeňuje dnes tolik opěvovaným breakbeatem. Hraje ponejvíc nevokálový house s různorodou náladou, především z amerických labelů, v Praze a severu Čech, kde má již své poblikum.
Občas hraje i breakbeatové sety. Hrál s hvězdami: Duncan Forbes, Colin Dale a další. Kluby: Roxy, Radost, Akropolis, Bukanýr, Liquid, Street, Minulý rok v listopadu byl pozván do kanadského Toronta do klubu Volume lounge, čehož si velmi cenní. Zákládá si na perfektním mixingu a výběru desek. 

INFO: Web: www.chapeaurouge.cz
Chapeau Rouge 3 patra! 4 bary! 3 stage!
Každý den DJ's, koncerty nezávislých kapel, performance, projekce, multimediální projekty, divadlo a další divnosti. To vše ve třech nově rekonstruovaných patrech s novým zvukem a designem. Podporujeme barovou, taneční a sub – kulturu.
Legendární Chapeau Rouge již od roku 1919 !

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>