Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

GRAND SLAM

2007-06-11 19:42

Grand Slam
Grand Slam - wo co go?
Nenechte se zmást názvem, jestli se chcete naučit hrát tenis, tak jste tady špatně :-)
Grand Slam je totiž hudební těleso, alias kapela, jejíž účelem a posláním je tvořit music a hrát(si). Každý ví, že v hudbě jde o melodii, harmonii a rytmus - tedy střídání těžkých a lehkých dob. Pokud je ta doba obvzláště těžká (např. socializmus, či komunizmus), dá se přirovnat k úderu - anglicky "Slam" - a od toho je již krůček k názvu kapely Grand Slam.
Něco málo o muzice GS
99 procent muziky Grand Slam tvoří vlastní repertoár s anglickým zpěvem, našláplou rytmikou, hutnou baskytarou a neučesanou kytarou. Stylu, který hrajeme, říkáme sami funk-rock, ale my nemáme rádi škatulky, protože jsou těsné a nepohodlné. Takže si raději poslechněte naše skladby a udělejte si vlastní názor - viz. sekce MP3. Pokud vlastní názor nemáte, nebo si ho nemůžete dovolit, můžeme Vám trochu pomoci názorem jiných - pár lidí nám řeklo, že hrajeme jako -126 + 3 minuty, jiní zase přirovnávali některé skladby k Pearl Jam a mě, ač jsem bílý árijec přisuzují černou kůži :-)
Fakta
Kapela brázdí české, moravské, slezské a někdy i slovenské luhy a háje již od roku 1999. Na svém kontě má desítky vystoupení, v roce 2000 jí jen o vlásek unikla účast ve finále Rock Made In Gambrinus (skončila mezi 12ti semifinalisty).
Kromě účasti v soutěžích Coca-Cola Popstar (2004 - umístnění mezi první stovkou), soutěžním festivalu Broumovská kytara (2004 - cena diváků), soutěži Rock-Café contest (2004 - 3. místo), hraje kapela pravidelně v menších klubech a účastní se také několika menších festivalů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>