Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Gaia Mesiah

2007-06-11 19:42

GAIA MESIAH

8.3.2008 19:30 Sobota, Velký sál, Koncert

Nezkrotná, nekompromisní, živelná dívčí rocková skupina

------------------------

Informace o akci:

Rocková skupina Gaia Mesiah byla nominovaná na Hudební ceny Óčko 2007 v kategorii Rock & hard'n'heavy !  Kapela oslavila 6 let své existence a na věrné fanoušky čeká kompletní nové album Alpha Female (2007) v koncertním provedení i prověřené hity z předchozích alb Ocean (2005) a Gaia Mesiah (2003). V podstatě tedy zazní úplně vše!

www.gaiamesiah.com
------------------------------

Hudební počin Gaia Mesiah, který lze přirovnat k explozi nesmírné energie, doslova uvádí publikum do transu a přímo jej vyzývá k boji za ohroženou duši planety Země.Nezkrotnost, nekompromisní přístup k tvorbě, slova protestu, strhující rytmy v kombinaci s osvobozující libozvučností – to vše zanechává trvalou a nesmazatelnou stopu v srdcích posluchačů. V roce 2001 spojila S.Morellu (kytara) a Mishu Cortez (bicí) sdílená vášeň pro hudbu. Ta pro ně znamená nejen cestu, ale i možnost vyjádřit se ryzím způsobem. Aby živelnost a vůbec vše, co dělá Gaiu Mesiahu tím, čím je, byla kompletní, bylo třeba najít někoho, kdo by sestavu doplnil. A tak se stalo,že S.Morella a Misha objevily velmi talentovanou a vášnivou zpěvačku Marku Rybin, která kapele vdechla život.

Po nahrání alba účelně nazvaného Gaia Mesiah, které vyšlo pod hlavičkou nezávislé společnosti Mars Production, zaplála hvězda Gaia Mesiah a její třpyt se pomalu šíří i za hranice České republiky. Díky rozhlasovým vlnám, neobvyklému zájmu médií a nabitým koncertům se Gaia Mesiah stala symbolem revoluce, kterou by každý měl vyvolat především ve svém vlastním svědomí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>