Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Future Line: BASTARDI ZE ŽIŽKOVA

2007-06-11 19:42

Future Line: BASTARDI ZE ŽIŽKOVA

koncert - Velký sál

vstup 20, -Kč

------------------

Bastardi ze Žižkova
Ahoj. Zdravime všechny lidi co nás podporují,,,, no prostě všechny. Jsme BzžKrú ( Bastardi ze Žižkova ) tak nás zčekuj!!!
Žánr: hip hop / rap
Web: http://www.bzzkru.ic.cz

Bastardi ze Žižkova(BzŽ k.r.ú) je skupina, která začala tvořit na začátku roku 2007. Skládá se ze dvou rapas. Johny Boss a Thom. Jejich spolupráce závisí hlavně na Def.o crew a studio Rokinn. (bez nich by nebyli).

Projekt 32, ( BzŽKrú, Rokinn, Def.o crew), debutové album od BzŽKrú se složením Johny Boss, Thom s dalšíma hostama Def.o crew (Špinavý prachy) a Rokinn (Kdo přichází) a další brzo budou. Některé tracky se budou nahrávat v nejmenovaném studiu v Plzni. Album Projekt 32 bude hotov nejpozději do jara roku 2008.

Johny Boss, začal tvořit ve 14 letech ( 2005 ), když s Mc Romy založili Croo Double Impact, jejich recenze byla v Bbaráku. Byli spolu asi rok a potom se rozpadly, Johny Boss dělal chvíli sám, potom přišli kluci z Def.o crew a Johny nahrál jeden track ( rapliwe ) a převzal jim nejnadanějšího mc’s z celého Defa! Thom. S Thomem založily Soffystick ještě s jednou holčinou 3W!na. Nahráli jeden track ( soffystick ) a víc nic, Johny a Thom dělaly chvíli sami, a potom to chtěli zkusit znova spolu dávat a vznikli Bastardi ze Žižkova

Thom - Už od mala se mu líbilo skládání svých textů a písniček. Má velký smysl pro rytmus. Jako malýho by ani ve snu nenapadlo, že by chtěl dělat hip-hop a rap. Po několika letech potkal svého kámoše Choseno, s kterým si řekli, že by mohli dělat rap. Bylo to asi ve 14 let. Založily skupinu K-mans. Poté se Thom seznámil se skupinou Def.o crew a byl nějakou tu dobu s nima, do doby, kdy potkal Johnyho Bosse. S ním založil Soffystick. Po delší době se rozpadly a jely sami za sebe. Pak se zase daly dohromady a ted jedou za skupinu Bastardi ze Žižkova (BzŽKrú) a doufají, že to vydrží co nejdýl.

--------------------------

www.future-line.cz

Future-Line je projektem Junior Klubu na Chmelnici, jehož hlavním cílem je podpora mladých kapel. Dává příležitost kapelám objevit se na jedné z nejprestižnějších klubových scén u nás, postupně v projektu růst a dostat tak šanci oslovit široké publlikum jakož i odbornou veřejnost.

Future-Line probíhá pravidelně úterky (viz koncertní termíny) ve velkém sále Paláce Akropolis. Během večera se představí 2 kapely. Symbolické vstupné je 20,-

Future-First-Line je dalším stupněm projektu na němž se vždy jedno úterý v měsíci představí kapela, která se již projektu účastnila a zaznamenala kladný ohlas. Kapele patří celý večer (může si však přizvat nějakého hosta či předkapelu). Vstupné na tyto večery je 50,-

The Best of Future-Line je celodenní festival nejlepších a nejúspěšnějších kapel projektu

Přihlásit do projektu se můžete na adrese http://online.future-line.cz
Neposílejte nám MP3, ani CD. Přihlašovací formulář je on-line.

Své dotazy a připomínky směřujte na kapely@future-line.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>