Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FutureFirstLine: POSSIBILNÍ EXPLIKACE

2007-06-11 19:42

FUTURE FIRST LINE: POSSIBILNÍ EXPLIKACE

27.5.2008 19:30 Úterý, Velký sál, Koncert

vstup: 50,- Kč
------------------

Possibilní Explikace
Jsme mladá kapela z Písku okořeněná houslemi. Hrajem od roku 2004 a na svym kontě máme třeba už vystupování na Rock for people 2006, Musicfest Přeštěnice, hraní s kapelami ZNC, Imodium, Mauritius...V současné době jsme dotočili druhé CD a vyrážíme ho podpořit dávkou koncertů po celé republice. Můžu vám zaručit, že díky našemu bláznivýmu zpěvákovi a spoustě energie, která se při koncertě valí ven z podia, se rozhodně nudit nebudete..;)

Žánr: rock
Web: http://www.explikace.net
-----------------------------------------

O PROJEKTU

FUTURE LINE je projektem Junior Klubu na Chmelnici jehož hlavním cílem je podpora mladých kapel. Dává příležitost kapelám objevit se na jedné z nejprestižnějších klubových scén u nás – postupně v projektu růst a dostat tak šanci oslovit široké publlikum jakož i odbornou veřejnost.

Future Line
Probíhá pravidelně úterky (mimo vyjímek) ve velkém sále Paláce Akropolis. Během večera se představí 2 kapely. Vstupné činí 20,-.

Future First Line
Je dalším stupněm projektu na němž se vždy jedno úterý v měsíci představí kapela, která se již projektu účastnila a zaznamenala kladný ohlas. Kapele patří celý večer (může si však přizvat nějakého hosta či předkapelu). Vstupné na tyto večery je 50,-.

The Best of Future Line
4 denní festival (vždy v prosinci) nejlepších a nejúspěšnějších kapel projektu

výběr kapel:
Demosnímky nebo MP3 posílejte na adresu Junior Klub na Chmelnici, Kubelíkova 27, 130 00 Praha 3, resp. martina@palacakropolis.cz

Více na www.future-line.cz
------------------------------------

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>