Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Future Line: KOFE-IN + HAKKA MUGGIES

2007-06-11 19:42

Future line: KOFE-IN + HAKKA MUGGIES
-------------------------------------------------------- 

KOFE-IN je energická směs alternativního rocku a programované elektroniky. V celkovém soundu je cítit absorpce hudebních stylů breakbeat, drum'n'bass, electro a trance, stejně jako rock, funk nebo jazzové ozvěny.
Elektronické smyčky, arpeggia, rocková nadrzlost, divoká jazzová sóla, rozvazbené kytary, zpívané i deklamované texty, to vše nekompromisně hnané dopředu zdvojenou rytmikou živého bubeníka s elektronickými beaty. Charismatický frontman přirozeně vtahuje publikum do jednotlivých písní, sekunduje mu sehraná kapela, kde jednotliví hráči jakoby mimochodem vystřihnou nápaditý instrumentální part nesoucí se jednou na základu drum’n‘bassové smyčky, jindy na vyhulené elektro lince nebo na pozadí těžko definovatelného syntetického zvuku.
Skupina vznikla počátkem roku 2006. Koncertuje v klubech a na festivalech po celé republice. Úspěšně reprezentovala českou nezávislou scénu v kultovním Londýnském klubu The Jamm.
Žánr: mimo žánry
Web: http://www.kofe-in.cz 

HAKKA MUGGIES je pražská kapela, založená v roce 2002. Ve své tvorbě kombinuje lidové melodie Irska, Skotska a Bretaně s rockem a občasnými odbočkami k metalu a punku (zkráceně a nepřesně někdy "celtic rock").
Od svého založení se skupina Hakka Muggies propracovala od hraní pro pár známých v provizorních prostorách přes slušně navštívené koncerty v pražských klubech (Rock Cafe, Vagon, Matrix,…) až po vystoupení na festivalech Beltine, Celtic Circle nebo také Rock For People. Na kontě má dvě krátkometrážní dema Rocky "Road to Ireland" (2004) a "Jezevci a bubny" (2005). 13.12.2007 vychází první dlouhohrající CD „IS FEARR AN BÁS“. Mezi další projekty, na kterých se podílí někteří z členů kapely, patří např. skupiny Fiannan, Neúspěšný Atlet a Původní Bureš.
Žánr: world music
Web: http://www.volny.cz/hakka_muggies 
--------------------------------------------------------

Future-Line je projektem Junior Klubu na Chmelnici, jehož hlavním cílem je podpora mladých kapel. Dává příležitost kapelám objevit se na jedné z nejprestižnějších klubových scén u nás, postupně v projektu růst a dostat tak šanci oslovit široké publlikum jakož i odbornou veřejnost.

Future-Line probíhá pravidelně úterky (viz koncertní termíny) ve velkém sále Paláce Akropolis. Během večera se představí 2 kapely. Symbolické vstupné je 20,-

Future-First-Line je dalším stupněm projektu na němž se vždy jedno úterý v měsíci představí kapela, která se již projektu účastnila a zaznamenala kladný ohlas. Kapele patří celý večer (může si však přizvat nějakého hosta či předkapelu). Vstupné na tyto večery je 50,-

The Best of Future-Line je celodenní festival nejlepších a nejúspěšnějších kapel projektu

Přihlásit do projektu se můžete na adrese http://online.future-line.cz
Neposílejte nám MP3, ani CD. Přihlašovací formulář je on-line.

Své dotazy a připomínky směřujte na kapely@future-line.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>