Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Future First Line PO STOPÁCH YETTIHO

2007-10-30 01:50

Po stopách Yettiho
Kapelu jsme založili v roce 2003. Nejdřív jsme byli tři - Filip, Michal a Filip. Potom jsme k sobě přibrali Štěpána Stočese, básníka, který se rázem stal frontmanem. Hrála s námi také Eliška Svobodová, ta se později prosadila v jazzrockové skupině Mango a Banány. Absolvovali jsme řadu úspěšných vystoupení v blízkém i dalekém okolí.
Měli jsme zkušebnu, kterou nám každý záviděl, v jedné ze strážních věžiček husitského opevnění. Tam se scházeli k svým hudebním hrátkám i naši přátelé ze st.gerose. Jak už to tak bývá, vše kouzelné pomíjí, nejinak tomu bylo i v tomto případě, museli jsme, ač neradi, opustit svoji baštu. Asi měsíc jsme hráli v podzemí, tam nám taky shnila část nábytku. Teďka hrajeme v garáži, moc se nám tam líbí. Máme tam na stěně krásnej modrej koberec!

Žánr: alternativa / indie
Web: http://www.postopachyettiho.wz.cz 
-------------------------------------------------------

Future Line - O PROJEKTU

FUTURE LINE je projektem Junior Klubu na Chmelnici jehož hlavním cílem je podpora mladých kapel. Dává příležitost kapelám objevit se na jedné z nejprestižnějších klubových scén u nás – postupně v projektu růst a dostat tak šanci oslovit široké publlikum jakož i odbornou veřejnost.

Future Line
Probíhá pravidelně úterky (mimo vyjímek) ve velkém sále Paláce Akropolis. Během večera se představí 2 kapely. Vstupné činí 20,-.

Future First Line
Je dalším stupněm projektu na němž se vždy jedno úterý v měsíci představí kapela, která se již projektu účastnila a zaznamenala kladný ohlas. Kapele patří celý večer (může si však přizvat nějakého hosta či předkapelu). Vstupné na tyto večery je 50,-.

The Best of Future Line
4 denní festival (vždy v prosinci) nejlepších a nejúspěšnějších kapel projektu

výběr kapel:
Demosnímky nebo MP3 posílejte na adresu Junior Klub na Chmelnici, Kubelíkova 27, 130 00 Praha 3, resp. martina@palacakropolis.cz

Více na www.future-line.cz
------------------------------------

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>