Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FROG EYES (ca), TOWER OF DUDES (cz), SADS (cz)

2007-12-29 22:48

FROG EYES (ca), TOWER OF DUDES (cz), SADS (cz)

PANIKA! uvádí... Kapelu Frog Eyes z Victorie v Kanadě, která právě vydala své čtvrté album v pěti letech. Hudební spolupráce tohoto kvarteta bývá často popisována jako neuvěřitelně intuitivní. Nové album Tears of the Valedictorian je na nejlepší cestě stát se milníkem a bylo již oceněno Pitchforkem i Stereogumem. Frontman Carey Mercer má za sebou spolupráci s kapelami Destroyer a Wolf Parade, například na úspěšném albu Beast Moans side-projektu Swan Lake z roku 2006. I když Mercerovy texty mohou znít velmi ponuře, pod povrchem je to hudba plná života a naděje, a muzikanti, kteří ji hrají, jako by sdíleli jednu mysl. Paranoidní křeče, neočekávaná střídání tempa a atmosférická směsice klávesových a kytarových zvuků - Frog Eyes jsou všechno, jen ne obyčejní.

The Tower Of Dudes je country-folk-punkový projekt v Praze usazených cizincu z Kanady, Británie a Spojených Státu. Predstavte si akustický populnocní jam clenu Wolf Parade se cleny 16 Horsepower a Neutral Milk Hotel blahé pameti - a priblizne to máte.

The Sads are a Prague-based guitar/bass/drums/cello folk-rock quintet playing a blend of under-attack-from-all-sides-core, bein-upstaged-by-dogs-core, no-core.

myspace.com/frogeyes
myspace.com/thetowerofdudes
myspace.com/thesads


cena: 200 Kč
rezervace http://myspace.com/praguepanika 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>