Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FreeZone : LOVE GANGSTERS a BANANA ZEROS

2007-06-11 19:42

„FreeZone“ : LOVE GANGSTERS a BANANA ZEROS

začátek 20.30 + DJ

- vstup zdarma/free entrance!!!

-------------------------------------------

http://www.lovegangsters.com/ - Název kapely vznikl podle skladby Love Gangster od Bootsy Collinse. Love Gangsters se potkali v roce 2001 a o své hudbě říkají, že je to elektroservis. Na začátku chtěli dělat muziku jen ve dvou - na počítači. Bigbít je už začal štvát a nebylo se kam hnout... Dnes už jsou ale úplně jinde - Marotha a Junker se nebojí popu a na živá vystoupení přizvali i bubeníka dw26. Dva elektropopoví týpci jsou připraveni dobýt svět. Toto jsou první ohlasy kritiků. Jejich skladby nepostrádají melodii a šmrnc.
Jsou lehkým retrem elektroniky 80. let, ale s výrazným nábojem punku a současných trendů, nepostrádají melodii a mají chytlavý a výrazný motiv. Důkazem je nejen první singl – Bad attitude, který už míří do světa a boduje v radio hitparádách. Debutové album Love Gangsters dostalo název Viva Sicherheits. Mladá parta Love Gangsters vystoupila jako support act před Faithless v pražské T-Mobile areně.
www.myspace.com/lovegangsters

http://www.bananazeros.com/ - Nový projekt Honzy Vozáryho ( ex OCEÁN, FICTION ) - BANANA ZEROS - navazující na odkaz Oceánu svou expresivní elektronickou hudbou.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>