Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Live FREESTYLERS /uk/ + support LE PNEUMATIQ

2007-06-11 19:42

Live: FREESTYLERS /uk/

Koncert kompletní sestavy kapely, která dala světu alba jako „We Rock Hard“, „Pressure Point“, nebo loňké „Adventures in Freestyle“.

http://www.myspace.com/freestylersmusic

www.freestylers.co.uk

Support: Le Pneumatiq /cz/ - live

www.lepneumatiq.com

Djs: Howska DC /le pneumatiq/, Yannick /roxy booking/, Bela En /radio 1/, Cubik /roxy booking/

VJ: Quark / astraL d:VISION

Předprodej 550czk, na místě vstup 650czk.

Po koncertu vstup 150czk.

Uvádí Roxy promotion

LE PNEUMATIQ

electronica-dance music / Praha

Le Pneumatiq jsou poměrně čerstvým živým projektem producenta a DJe Howsky DC, který se uvedl ve známost především jako warm up DJ skupiny Skyline, nebo zahajovacím setem na pražském koncertu legendárních Underworld.

Na sklonku roku 2005 začal Howska DC spolu s MC Adrenalinem (Unity) a bubeníkem Armym pracovat na live podobě jeho tvorby a v červenci 2006 si společně odbyli premiéru v pražském klubu Roxy - na základě tohoto vystoupení byli dodatečně nominováni na line up festivalu Love Planet. V září jim byla na CD u měsíčníku Filter vydána skladba Levitation sound a časopis referuje o Le Pneumatiq jako o velkém příslibu českých klubových pódií.

V současné době kapela posílila o vokalistku Borůvku (ex-Rapmasters). V přípravě je debutuvá deska. Videoklip k songu Levitation sound odvysílalo TV Óčko. Le Pneumatiq také oslovil J. P. Muchow s nabídkou na využití některých skladeb do filmu Pusinky, který přijde do kin v dubnu roku 2007 - skupina poskytla celkem 5 skladeb a je nejčastěji znějící skupinou v tomto filmu (mimo jiné dodali skladby např. Roe Deer nebo Toneless). Soundtrack filmu vyjde u Sony/BMG.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>