Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FREE MAGAZINE & FREERIDE.CZ SNOWBOARD PIRATE PARTY

2007-09-28 20:15

FREE MAGAZINE & FREERIDE.CZ SNOWBOARD PIRATE PARTY

Začátek: 20:00:00
Vstupné 80 Kč
-------------------------

Walk The Plank premiéra - 19. října v Retru!

Pozor pozor, máme tu pro vás velmi důležitou zprávu. Sezóna premiér snb videí začíná a kdo jiný by mohl být první než Free magazine & FReeride.cz crew! Čtěte dále...

Bude tomu skoro přesně rok, kdy klub Retro Music Hall na pražském Náměstí Míru praskal ve švech u příležitosti slavnostní premiéry prvního českého snb videa Vo(a)yage. Kdo byl, jistě si vzpomene...
No a jelikož bychom vás letos opět chtěli navnadit na zimu tímto oblíbeným a příjemným způsobem - tedy s drinkem v ruce a pohledem na velkoplošnou videoprojekci kvalitních snb záběrů - připravili jsme pro vás další akci. Tentokráte se bude jednat o večer věnovaný především premiéře nového filmu z dílny Pirate Movie Production, nazvaného "Walk The Plank".

Přestože právě projekce tohoto nového pirátského kousku bude hlavním lákadlem večera, rádi bychom vás správně naladili i na druhý důležitý bod programu, jímž bude několikaminutový trailer "TheLAB - trend 2008". Tim vás budeme chtít ještě více navnadit na videoprojekt "TheLAB", vznikající po dobu dvou let, jakožto volně navazující pokračování Vo(a)yage, v koprodukci Free magazine a FReeride.cz. Tento počin spatří světlo světa, jak asi většina z vás ví, (opět téměř přesně) za rok od letošní akce, tedy na podzim 2008.

Kromě dvou výše jmenovaných projekcí se samozřejmě můžete těšit i na doprovodný program, který chystáme především s hlavním partnerem akce, kterým je čerstvý internetový obchod Freshlables.cz. Kluci pro vás mají nachystáno několik čerstvých novinek, nechte se překvapit!

K tanci a poslechu vám budou hrát DJs Kačer a Robot, mejdan pak bude kulminovat velmi bohatou tombolou o věcné ceny v hodnotě řádu desítek tisíc korun. Vstupné je stanoveno na 80 Kč, ale pozor - v ceně je lístek do tomboly! A jedna perlička na závěr - pokud vám přijde vstupné drahé, nebo prostě chcete ušetřit na jeden drink navíc, doražte jako Jack Sparrow, Davey Jones nebo Will Turner, no prostě v pirátském! V tom případě vám bude vstupné prominuto.

Více informací bude následovat cca 14 dní před akcí, ale už teď si datum 19. října (pátek) zakroužujte ve svém diáři a červeným písmem označente "Retro - party time!"

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>