Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FOR SPORT

2007-09-01 14:04

. ročník veletrhu výstavby a zařízení sportovišť FOR SPORT 2007 se koná ve dnech 18. - 22. září 2007 v prostorách pražského veletržního areálu Letňany.

Souběžné pořádání se stavebním veletrhem FOR ARCH zaručuje veletrhu FOR SPORT silné zázemí úspěšného veletrhu s vysokou odbornou návštěvností.

Zářijový termín konání akce je vhodný z hlediska kontraktací zakázek a uzavírání smluv, neboť ve druhé polovině roku investoři z měst a obcí zapracovávají do svých rozpočtů investiční akce.

Veletrh FOR SPORT je určen pro ucelenou prezentaci firem z oblasti sportovní výstavby či rekonstrukcí, sportovních povrchů, kompletního vybavení, zařízení a údržby.

Impulsem pro pořádání tohoto specializovaného veletrhu je především vzrůstající trend ve sportovní výstavbě, jak v návaznosti na zdravější životní styl obyvatel či na změny v legislativě o bezpečnosti dětských hřišť, ale i vzhledem k myšlence na možné pořádání olympijských her v Praze.

V rámci veletrhu se uskuteční 1. ročník mezinárodní konference Moderní sportoviště v České republice.

Loňského ročníku se zúčastnilo 28 vystavovatelů na čisté výstavní ploše 930 m2 a s celkovou návštěvností 103 069. Dle nezávislého průzkumu vystavovatelů po skončení veletrhu agenturou Amasia byla naprostá většina vystavovatelů spokojená se strukturou odborné návštěvnosti a s dosaženými obchodními úspěchy.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>