Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FASHION TV PARTY

2007-10-26 00:12

Sobota 3.11.2007 od 22:00
Club Daylong, Náměstí Republiky 1 (OC Palladium), Praha 1 

resident djs:
Lucky Lucaso & Uwa (lucaso-uwa.dj, Cz)
very special dj guest:
Jaydee (Amsterdam, Nl)

Ceny: CZK 200.00 - CZK 400.00

Fashion TV a klub Daylong Vás srdečně zvou na Fashion TV party, která se koná v sobotu 03.11.2007 od 22:00 v nově otevřeném klubu Daylong v obchodním centru Palladium.
Poprvé v ČR můžete shlédnout exkluzivní módní přehlídku nové kolekce světoznámé značky Guess, kterou vám předvedou krásné modelky z agentury Elite v čele s miss Klárou Medkovou.
Hudební lahůdkou večera bude určitě vystoupení legendárního holandského dje Jaydeeho, který si pro tuto speciální příležitost připravil velice kvalitní electro set. Chybět nebudou ani oblíbení residenti Lucky Lucaso & Uwa.
V průběhu večera si můžete vyzkoušet nebo se inspirovat trendy v make-upu a hair stylingu teamem profesionálů z Visage Factory v jejich showroomu - new look of Visage Factory by Simona Krainová (top model).
Těšte se také na fotokoutek Sony. A chybět samozřejmě nebudou Fashion TV dekorace, videoprojekce a především překrásné tanečnice. Celou akci bude natáčet FTV a následně z ní odvysílá spot.
A nezapomeňte, že vás v Daylongu čeká vynikající, silný a čistý zvuk světové úrovně od L’Acoustic a oslnivá světla od firmy Martin. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>