Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jaká je Fashion Arena? Byli jsme tam…

2007-11-19 14:10

Fashion Arena se pyšní tím, že jako jediná a jako první v celé republice přináší nejvíc výprodejových obchodů na jednom místě. Jak to s těmi slevami a kvalitou zboží vypadá ve skutečnosti, jsme pro vás zjišťovali a fotografovali přímo na místě. Foto uvnitř.
Společnost provozující Fashion Arenu dušovala, že mají obsazeno více než sedmdesát procent z kapacity obchodů, na první pohled se to tak nezdálo. Množství obchůdků ale otevře ještě před Vánocemi. Nezaplněná kapacita však vůbec nebránila lidem, aby se během prvního otvíracího víkendu vrhli na zběsilé nákupy. Na parkovací místa se stála fronta snad až do Hostivaře a z okének autobusu kyvadlové dopravy téměř vypadávali cestující. Nejlépe tedy dopadli ti, co se do Arény vydali běžným linkovým autobusem, například sto osmdesát jednička byla téměř prázdná… 
Nikoho zdá se neodradil šedivý zevnějšek obchodního komplexu a zatím neupravené okolí, které se snad co nejdříve trochu zazelená (až položí celý travnatý koberec). Nekonečné davy tak proudily z jednoho obchodu do druhého. Standardně převažovalo více zvědavců než pravých vánočních nakupujících, což se ale jistě s blížícími svátky změní. 

Ve většině obchodů se dveře netrhly
 
Každý z obchůdků má venkovní vchod podél vnitřní části velké budovy ve tvaru písmena U (zatím stojí jen první část z oválného komplexu), přičemž několik krámků se nachází v jakési zastřešené uličce. V patře nad nimi totiž sídlí restaurace a kavárny, zatím většinou ještě s provizorním nápisem „Otevřeme pro Vás co nejdříve“.
Ceny jsou tu opravdu s velkou slevou, někde s výraznější, někde s méně nápadnou. V případě, že holdujete značkám a nezajímá vás, jak moc je daná kolekce stará (zboží je někde i rok dva zastaralé, ale s tím se počítá), nakoupíte i o několik tisíc levněji. Kabát zlevněný ze sedmi tisíc na dva, kozačky z osmi na čtyři tisíce, kabelku co po slevě dosahuje ceny okolo osmi set (z původních dvou tisíc), vzorované punčocháče za méně než sto korun… Většina nabízeného zboží je kvalitní, bez jakékoli známky vady.  
Více informací o Fashion Aréně čtěte zde

Hlava se tu stále točí – z výloh i oválného tvaru budovy 

Fusky, fustičky, ponožky i ponožtičky co noha jen ráčí 
 
Velká část ochodů a zboží je určena sportovcům

  Lidé sem přijíždějí autem, vchodem pro pěší chodí jen málokdo
Hana Rojková

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>