Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

FAMILY FX

2007-06-11 19:42

RADOST FX FAMILY NIGHT

Pá 6/6/2008/RADOST FX CLUB
Start 22:00

girls 4 free until midnight

DJ´s : PETR K, IGOR PATAKY

Radost FX Club si Vás dovoluje pozvat na předprázdninovou sešlost v podání residentů klubu.
První pátek v červnu se za gramofony sejdou DJ Petr K a DJ Igor Pataky.
Eklektická směsice hudebních stylů, která vás zaručeně nenechá v klidu, už tedy víte, kde strávíte páteční večer?
Igor Pataky je jednou z nejvýraznějších postav česko-slovenské elektronické taneční scény. DJ-ingu se věnuje již více než 20- let. Jeho kariéra začala počátkem 90. let na Slovensku v rodném Popradu tedy ve Vysokých Tatrách odkud se právě díky taneční hudbě odstěhoval do Bratislavy kde na tehdejším mistrovství Československa v exhibičním mixování pořádaným DMC klubem získal v této disciplíne 2-krát prvenství ! To mu dopomohlo k účasti na mezinárodním prestižním setkání DJ´s na Mistrovství světa v Londýně 1994 v exhibičním mixování kde se umístil mezi 20-ti nejlepšími Dj-i světa (!) V roce 1994 se přestehoval do Prahy. Stal se residentem legendárního klubu Radost FX, kde pravidelne vystupoval s Loutkou, Vilémem a Bidlem ... Od počátku má vlastní, originální styl, precizní, vybroušenou techniku mixu a vynikající smysl pro výběr desek.V současné době je hudebně úplně jinde než drtivá většina známých a to nejen českých Dj-ů. Jeho světem se staly jak temné zvuky, nevýrazné beaty, extrémně efektované melodie, tak i melodické linky a "líbivé pasáže" na které se jenom tak lehce nezapomíná. Igor Pataky už má za sebou tolik akcí, že průměrné a masově přijatelné hraní už jej neuspokojuje, proto jde dál, za hranici, kterou dokáží překročit jen ti opravdu vnímaví. Absolutně ponořen do vlastního světa, bez ohledu na to co "frčí" nebo "je v móde", modeluje do tónu vlastní pocity.

www.radostfx.cz 
----------------------

Úderem 22 hodiny Radost ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu v dolních prostorách podniku.
Originální program, ctyři bary, nápaditý světelný park, laser show, videoprojekce, go-go tanečnice, pravidelné sety nejlepších domácích i zahraničních DJ´s, ale i tématické večírky s překvapením, na kterých vystupují především naši residentní djs. Klub je až na výjimky otevřen od čtvrtka do soboty.
Ve čtvrtek je na programu SOULTRAIN, večer věnovaný stylům r´n´b, soul a hip hop.
V pátek se můžete těšit na nejlepší české a zahraniční houseové djs a projekty a sobota je pak věnována akci s názvem SOULTRAIN WEEKENDER.
Tato party patří k chloubám našeho klubu a byla označena za nejlepší r´n´b night v ČR. Letos oslaví již své 6.výročí. Každá noc v klubu Radost FX má své neopakovatelné kouzlo a atmosféru, která vás vtáhne do svého dění natolik, že jste schopni na několik hodin zapomenout na všechno a užívat si zábavy až do pozdních ranních hodin.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>