Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Fajnbeat a T'N'T - dvojkoncert

2007-06-11 19:42

Fajnbeat a T'N'T - dvojkoncert

Fajnbeat - Od folkových písní až po některé s country, blues, nebo rockovým nádechem.
T'N'T - Tereza Bečičková a Tomáš Ludvíček. Porce energie v písních o lásce pro dva hlasy okořeněné o blues a gospely.

Vstupné: 91,-

www.fajnbeat.cz www.tnt.zde.cz 
-------------------------------------------

FAJNBEAT - Fajnbeat je hudební skupina z Prahy. Co hrajeme? Akustickou hudbu. Od folkových písní až po některé s blues a rockovým nádechem. Na konci roku 2006 jsme přijali název Fajnbeat a od této chvíle datujeme i vznik kapely i když jsme spolu začali hrát mnohem dříve. Pokud si náhodou někdo z Vás kapelu s tímto názvem pamatuje, tak vězte, že tento Fajnbeat opravdu volně navazuje na původní, který fungoval v letech 1992-1996 v Chebu.

T´N´T - Síla dynamitu či trinitrotoluenu a pak zase zklidnění jarního vánku. Takovými výrazovými prostředky nešetří duo mladých zpěváků, kteří spolu již od léta 2003 vytváří odvážnou hudební směs. Tu zpestřuje výjimečný způsob, jakým se dokáží spájet a ladit hlasy obou umělců.
Jejich hudba sahá ke kořenům blues, gospelu, rock'n'rollu, country a bluegrassu. Avšak nebojí se využít dramatických prvků šansonu nebo tradičních postupů folkových písničkářů. V nejryzejší podobě doprovází jejich hlasy akustická kytara, ale i bez ní dokáží rozeznít srdce svých posluchačů a nechat je unášet řekou tónů jejich hudby.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>