Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

EXPEDITION party

2007-06-11 19:42

Už tento pátek, 4. dubna, se hudební klub Vertigo [www.vertigo-club.cz] promění ve slavnostní síň (skoro by se dalo říct až Síň slávy). Svoje 25. narozeniny tady totiž bude oslavovat ATHRO [www.athro.net], jeden z nominovaných v Dance Music Awards v kategorii Nejlepší český DJ roku 2007. A večer to nebude ledajaký. Gratulanty budou totiž velice speciální hosté.
Až z Nizozemí přijede člen Arminovy stáje Armada, Tiestův oblíbenec a zakladatel vlastního labelu a internetového DJ shopu Expedition Music, ARCTIC QUEST [www.arctic-quest.com]. Jeho tracky hrají přední světoví DJs, balancuje na pomezí trancu, progressivu, electra a dokonce i techna. Výstižně jeho styl komentoval jeden německý novinář takto: „Dejte do mixéru Sashu, Armina, Tiesta a Sandera Van Doorna a výsledkem bude Arctic Quest.“
Českému publiku není třeba příliš představovat domácího miláčka s kyperskými kořeny, BONa FINIXe [www.bonfinix.com]. Za posledních pár let se z něj stal nejobsazovanější DJ u nás, jeho vystoupení vyhledává nejen v jeho residentním klubu Mecca stále více a více tancechtivých clubberů. Jeho projekt BonTrip s parťákem Tripmainem zažívá úspěchy nejen u nás a jeho nabitý program v následujících týdnech obsahuje hraní v Anglii, na Slovensku nebo třeba v Polsku.
Znojemský rodák STEPAN BRUCK [www.myspace.com/stepanbruck] patří bezesporu mezi českou DJskou špičku, o čemž svědčí i residentura na brněnské E-motion. A právě emoce, které naplňují jeho sety, jsou hlavním prvkem stylu, který reprezentuje, melodického uplifting trancu.
Hudební pionýr a experimentátor, momentálně na hraně mezi tech-housem, deep-housem a dubstepem, to je PAUL ANDREWS [www.plasticjourney.blogspot.com].
VJing, tedy živé mixování hudby a obrazu, u nás na mnohých akcích neuvidíte. Ve Vertigu ano, a to ještě ve spojení s energickým psytrancem v podání mistra – ZOOROPA [www.myspace.com/jiricvancara].
Speciální narozeninový set si střihne taky hostitel a oslavenec, ATHRO [www.athro.net].
Klub Vertigo bude otevřen už od 19 hodin, pro nejrychlejší bude připraveno i malé pohoštění a do 23 hodin i výjimečné ceny na baru.
Tento večer bude prostě zvláštní, protože nadělovat bude oslavenec. A vstup ZDARMA!
Jste srdečně zváni i bez dárku ;)

Přibližný lineup:
20:30-21:45 Paul Andrews
21:45-23:00 Stepan Bruck
23:00-00:15 Bon Finix
00:15-01:15 Athro
01:15-03:15 ARCTIC QUEST (NL)
03:15-04:30 Zooropa
04:30-end DJs Session

VERTIGO Music Club
Havelská 4, Praha 1
Tel: 774744256
www.vertigo-club.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>