Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Představení
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

KREPSKO: Errorism

2007-06-11 19:42

ERORRISM
Situace, kterou všichni známe - nebo si myslíme, že známe - nebo si myslíme, že si myslíme, že známe...

Pokřivený příběh o Popelce nebo krasobruslení na vztazích? Stačí jeden polibek ke šťastnému konci? Elementy pohádek ztraceny ve světě dospělých... nebo kdo se nakonec nejvíc plete: herci nebo diváci?

ERORRISM je představení, při jehož sledování může dojít k drobnému nedorozumění, dokonce by mohlo být i představení omylem.

ERORRISM není jednou divadelní večeří, spíše sladkým, slaným a trpkým divadelním občerstvením servírovaným s živou hudbou.

Příprava ERORRISMu byla vzrušujícím dobrodružstvím do oblasti nejjednodušších, minimalistických divadelních prvků bez ambice vytvořit určitý příběh. Dát vzniknout představení, ve kterém je skutečně možné cokoliv, kde jsou dokonce i chyby vítány.

První epizoda ERORRISMu byla uvedena na festivalu Prague Fringe v červnu 2005.

vytvořilo: K R E P S K O
hrají: Guy Dowsett / Jan Kalivoda, Linnea Happonen, Robert Janč / Jan Jakubal a Jiří Zeman
premiéra v březnu 2006 
hudba: Guy Dowsett, Sam Finley, Jan Kalivoda                                                                                                                                    light design: Vladimír Burian, Patrik Sedlák                                                                                                                                                 50 min

jazykově bezbariérové

--------------------------------

Divadlo Krepsko je situačním fyzickým divadlem založeným na bouřlivé taneční, herecké, mluvené, zpívané a hudební improvizaci.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>