Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

DRUM WAVE on tour 2008

2008-10-16 20:01

DRUM WAVE on tour 2008
Martin Vajgl & Drumwave
Út
4/11start: 20:00
vstup: 150,-+ poplatky, 180,- na místě
Bubeník Martin Vajgl známý z působení např. ve skupinách Vltava, 123 Minut, Wanastowi Vjecy, Čechomor připravuje svůj sólový projekt, který dostal název DRUMWAVE a má za cíl představit úlohu bicích nástrojů v nejrůznějších žánrových i výrazových proměnách. Pro první „bubnovou vlnu“ si Martin přizval dva další vynikající české instrumentalisty bubeníka Klaudiuse Kryšpína (Pražský Výběr II.) a hráče na klávesové nástroje Zdeňka Zdeňka (Naima, H. Vondráčková). Posluchačům v České republice a na Slovensku se tato sestava představí na podzim 2008 v deseti exkluzivních koncertech.
Martin Vajgl se do povědomí veřejnosti zapsal rovněž jako studiový hudebník podílející se na mnoha žánrově odlišných projektech, jako tvůrce učebnice pro malý buben a výukového DVD cyklu o didaktice bicí soupravy, stejně jako autor odborných článků zabývajících se tématikou bicích nástrojů a autor testů hudebních nástrojů.
Kromě instrumentálních výkonů čeká na návštěvníky koncertů DRUMWAVE neobyčejné rozložení sil na pódiu v podobě použitých nástrojů (akustické bicí, el. pady, klávesové nástroje), ale i postupů („odpovídačky“, „proplétačky“...). Vše zabaleno do zvláštních hudebních vln a pestrých nálad v širokém dynamickém rozpětí.
Aby realizace koncertního provedení hudby DRUMWAVE měla skutečně špičkovou úroveň, doprovodí muzikanty i vlastní team techniků – turné se pojede s vlastním zvukem i světly, přítomni budou i nástrojoví technici, což je na alternativní scéně v České republice věc vskutku nevídaná...


www.drumwave.cz
www.heavenagency.net
www.prostorabaton.cz
www.fanonline.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>