Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Dotkněte se Austrálie

2008-09-09 11:25

Článek s ukázkami najdete tady

13. a 14. září v přízemí InterContinental Prague hotelu od 10 do 17 hodin. 

Výstava je určena všem, kteří chtějí poznat tuto zemi, její kulturu a produkty. K vidění a ochutnávce budou australská vína, gastronomie, kosmetické i jiné výrobky. Připraven je také bohatý doprovodný program, jako například australské umění, promítání filmů, exhibice jízdy na speciálním kole Streetsurfer a mnoho dalšího. 
Vstupné je 50 korun a zahrnuje ochutnávku vzorků. 

V sobotu a v neděli odpoledne mohou hosté shlédnout show plnou kouzel a magie, kterou představí australský kouzelník žijící v Praze Schelie Nielsen známý také jako doktor Klutz.

Pořadatelem akce „Dotkněte se Austrálie!“ je asociace CANZA a Austrade.

CANZA (Czech, Australian, New Zealand Association) byla založena v červnu 2005 jako zastřešující organizace pro kulturní, sportovní, obchodní a společenské události australské a novozélandské komunity v Praze. Kromě každoročního charitativního plesu plní CANZA svoji úlohu při oslavách australských a novozélandských státních svátků v Praze, při důležitých sportovních televizních přenosech a během návštěv australských a novozélandských sportovních týmů a skupin působících v oblasti kultury. Více informací najdete na webových stránkách www.canza.cz.
Austrade (Australian Trade Commission) je australská vládní organizace pomáhající australským exportérům a investorům rozvíjet nebo prohloubit obchodní aktivity mimo území Austrálie. Díky zvýšenému zájmu o Českou republiku spolupracuje Austrade ročně až se 150 klienty. Více informací naleznete na webových stránkách www.austrade.gov.au a www.austrade.com.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>